reklama

Nové kolo

Zdravim.Chtěl bych koupit mladýmu nové kolo,velikost rámu 24,cena kolem 5000 Kč.Co jsem koukal tak se mi docela líbí Leader Fox Spider nebo Apache Fireball.Nemáte někdo zkušenost s těmito koly nebo doporučíte jiné?Předem díky.

[ Zpět ]
Datum: 20.01.2011
Autor: 2178958
  • Re: Nové kolo

         

    Pokud na tom bude jezdit kolem baráku, tak tyto kola jsou dostačující. Na delší vyjíždky bych volil něco lehčího. Ovšem cena pak bude téměř dvojnásobná.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2011
    Autor: marbl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo

         

    Jak velkej je "malej"? Já mám rám 20", a je to tak akorát na mých 188cm…

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo

           

      Právě, čtyřiadvacítka je extrémní velikost, jestli nemyslí ráfky 24". I když velikost rámu není zavazující, každej výrobce to má jinak. Já měl arturka 19" na moji psovksou vejšku 5 stop a 10 1/2".

      [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nové kolo

             

        Malej měří 130 cm.Velikost 24 je velikost dětského kola,dětská kola jsou značená od 12´´do 24´´.Dětská velikost 24 je uváděna pro děti od 8 let a 115-155cm.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2011
        Autor: 2178958
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nové kolo

               

          Těch 24 je opravdu velikost, čti průměr, ráfku ;-) Všechna dětská kola se takto číslují...
          S koly pro dospělé je to ale už úplně jinak.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo

         

    Dobrý den, mám prosbu. Můžete mi poradit zda je dobrá koupě kola Author Limit 2009 24". Mám to pro syna, jezdí dobře, výlety, cyklistický tábor, ale nijak náročné trasy. Stačí? nebo se mám raději poohlednout po jiném? pak jaké doporučujete? Tak mezi 4-5000 Kč? díky moc

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2011
    Autor: vokurcak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo

         

    Zdravím, využiji vlákno. Prosím poradte mi někdo jaká velikost rámu horského kola by byla vhodná pro přítelkyni 175cm vysokou? V horských kolech se moc nevyznám. S tím, že by chtělá pánskou verzi rámu. Do budoucna totiž uvažuju, že ji pořídím nové kolo. Já bych byl pro krosové ale nedá si to vymluvit. :-( Jezdíme jenom asfalt, lesni cestičky, polnačky, šotolina, kostky... Na stavajicim kole nema odpruzenou vidilici, dost nevhodne sedlo a ram je celkove maly taze se hrbí, jednou si pucila horaka a byla unešena, takže bude proste horák no. :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2011
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo

         

    Zkus zvážit třeba toto, provedení je poctivější než u "ćeských značek"

    http://www.polygonbike.cz/cs/eshop/detska-kola...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2011
    Autor: moul
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Nové kolo

           

      Tak tohle bych nechtěl ani zadarmo:-(

      Cpou reklamu pokoutně po diskusních fórech, tomu bude nejspíš odpovídat jak odbornost personálu tak třeba řešení případných reklamací.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo

           

      hele
      jakože polygonbikes mám za rohem (na Klínech) a že jsem s uznáním pokyvoval hlavou, že se tady něco takovýho rozjíždí, nedělej jim tady takovou nevyžádanou reklamu
      myslím si, že si to nezaslouží ...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2011
      Autor: macikm
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo

           

      Jak uz jsem psal jinde - kdyz nemate na to, abyste si zaplatili za reklamu, mate na to abyste byli schopni uznat reklamaci a vratit penize? Nejak tomu neverim.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024