reklama

Plášť zn. TIAGA

Ahoj. Dneska jsem se byl pohrabat v pláštích na MTB a hodně mě zaujala Tiaga, konkrétní typ sice nevím, ale osazují se tím letošní modely drahých merid a zasskarová řada GTčka. Cena je sice dost vysoká - dle sdělení mechanika cca 1000,-, ale zas kdyby to byl vynikající plášť... Dost se mi na něm líbí ty masívní "špunty", vypadají dost trvanlivě. Máte někdo s tímhle pláštěm zkušenost? Popřípadě s Tiagou jako takovou (měli tam i něco levnějšího za 490,-, ale ty špunty byly menší). Dík.

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Plášť zn. TIAGA

         

    Ahoj Airline. Neni to náhodou TIOGA? Jestli ne, tak to ti toho moc neřeknu, ale pokud je to TIOGA, tak na tom jezdim. Mám na kole od jeho koupě Tioga Red Phoenix a co se týče jízdních vlastností, tak si nemůžu stěžovat.Ještě se mi nestalo, že by mně nechaly ve štychu, ale....ale,ale, po cca 1t.km už byly dost ojetý. A co si budem povídat, u plášťů za 1200,- kč, bych očekával poněkud větší výdrž. Já až budu měnit, což bude velmi brzo protože už z nich mám pologalusky, tak asi pudu do Tioga Factory, nebo Tioga Terra. To sou starší modely, prý déle vydržej, jezděj dobře a hlavně stojej kolem 500,- s drát. patkou. Takže shrnu:
    + jízdní vlastnosti
    - výdrž / cena novejch modelů

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Plášť zn. TIAGA

           

      Taky jsem dostala na kole Tioga Red Phoenix a zadni pneu bylo po 1kkm skoro uplne sjete. Ted jsem si poridila dozadu WTB Mutano Raptor a musim rict, ze na mokru a kostkach trosku ustreluji.. Red Phoenix drzi vsude. Na druhou stranu jezdim ted rychleji a hlavne uz pod sebou neslysim ten hrozny zvuk :))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wewerka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plášť zn. TIAGA

         

    Takže stejná skušenost. Škoda, protože jinak jsou ty pláště skutečně dobrý. Důvodem pravděpodobně bude to, že Red Phoenixy patřej do závodní řady "Tioga-5 elements", takže jiná měkčí směs než u normálů.
    Já příště zkusim Tioga Extreme 2.1 nebo Factory DH2 2.1 Cena kolem 600,- kč.

    A ještě pro Airlina, kompletní nabídku Tioga najdeš na www.katmar.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plášť zn. TIAGA

         

    Díky oběma. Teď v sobotu jsem se po nich koukal - v jednom obchodě mi řekli, že jsou dobrý a cena cca 1000,-. Pak jsem dojel do Bikesportu 007 v Benešově a byl jsem úplně v šoku - ten samý plášť pouze za 390,- !!! Pro jistotu jsem se zeptal třikrát. Takže ho vezmu.
    Jo, je to samozřejmě TiOga, v mým věku mi už denně odumírají milióny mozkových buněk a když jsem psal tenhle dotaz, tak asi chvíli před tím odumřely ty, co nesly informaci jestli O nebo A.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plášť zn. TIAGA

         

    Ježiš tak překouknout se snad může každej ne?
    Jak jsem již psal nechci ty drahý závodní "5 elements" co prd vydržej ale ty obyč Factory nebo Extreme.
    A ta cena je zdá vážně slušná. Airline prosímtě mohl by jsi sem pak napsat model toho pláště a velikost? Docela se mi to zamlouvá.
    Jestli si vzpomeneš tak předem dík.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Plášť zn. TIAGA

           

      Zítra tam jdu, tak se podívám na ten konkrétní název a dám to sem.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

428 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024