reklama

Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

Pro cestu k Baltu v roce 2010 jsem měl připravený seznam kempů. K.VL. mě inspiroval k tomu, abych se s vámi o něj podělil. Nejsou zde souřadnice, většinu kempů jsem jen dohledal na mapách či na webu. Pro orientaci používám kilometráž odečtenou z mapy Oder-Neiße-Radweg nakladatelství Esterbauer, rok…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2011
Autor: petrp
  • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

         

    Díky moc, to se bude ještě hodit. Je to jeden z plánů pro nejbližší roky... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2011
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

         

    Ahoj, absolvovali jsme předloni od Jablonce až k Baltu celá rodina natěžko, tj. 2 dospělí, 2 kola, 2 děti (2+4), nákladní+dětský přívěs.Fantastická měsíční dovolená, škoda jen, že jsme tehdy nenarazili na podobný ověřený zdroj informací, nicméně na netu i přímo od regionálních a místních IC lze získat "tuny" informací.Pro rodinu s dětmi nedoporučuji část trasy na území ČR, často po značně frekventovaných komunikacích a některé pasáže se značným převýšením, kde i tlačení je problém ! Nicméně-to je věc názoru. Všem kdo chtějí něco podobného absolvovat přeji šťastnou cestu a mnoho hezkých zážitků.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2011
    Autor: peci
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

         

    vypadá to super, spousta kempů. Já myslela, že je to řídké, alespoň dle zkušeností některých cestovatelů. Každopádně stezku Odra Nisa mám v plánu

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: evaa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

           

      Ono to při pouhém pohledu na mapu nebo z cyklotrasy řídké vypadá. V seznamu je skryto mnoho hodin prohledávání internetu a nejrůznějších map.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

             

        Chtěla jsem sem dát odkaz na knížku Markéty a Luďka, jak jeli před dvěma lety tuto trasu s dětmi a vozíkem, a teprv jsem si všimla, že seznam kempů je asi totožný, protože je tentýž i autor :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2011
        Autor: aila
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kempy na cyklotrase Odra-Nisa

         

    Dodatky na zaklade letosniho vyletu:
    Sagar - bezelo postrikovani tak jsme ani nezkouseli
    Bad Muskau - zavreno s tim, ze netece voda
    Bresinchen - kemp u piskovny, suverenne nejdrazsi (6 osoba, 5 stan), socialka i koupani dobre, kempar sympaticky, pozval nas na pivo a dovezl chleba, ktery nam dosel
    Kienitz - kemp je i primo u stezky (u hospody Zum Hafen, patnik 39.5), E4.5 na osobu, v cene sprcha a zachody; dalsi kempy jsou na patnicich 39.9 a 42.9
    Bellin - kempar nebyl, nejaci Nemci telefonovali, pry dorazi rano, do odjezdu nedorazil, takze zadarmo ;)
    Uckeritz - pred sezonou byl jeste klid, jen vsechny restauracky byly zavrene, takze jsme museli do mesta

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2011
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024