reklama

Inline brusle

Omlouvam se za necyklo presmerovani, ale vim ze je tu par lidi co rozumite inline bruslim, poradite mi? Stejny dotaz jsem dal ted i na jedne nahodne bruslarske diskuzi(http://www.in-line-brusle.cz/diskuze/Vyber-... ale netusim jak moc to tam zije, tak to zduplikuju i sem. Dekuju za kazdou radu :o) A ten text:

Po letech zase premyslim o inline brusleni. Zacatecnik nejsem, miluju rychlost a klasicke zimni brusleni me omezuje jak svou sezonnosti, tak prostorem. Donedavna jsem delal zavodne cyklistiku, dost razantne jsem s ni prestal, tak hledam jakoukoli dalsi motivaci se intenzivne hybat :oP Zaroven mam i par pratel v okoli co delaji ruzne hobby-maratony, stejne tak jsou okolo dlouhe a kvalitni asfaltove cyklostezky.
Ted k veci- tapu trosku ve vyberu brusli. Chapu ze budou potreba velka kolecka- 100mm? Dal premyslim mezi fitness nebo vylozene specialnimi speed bruslemi, rozdil vidim (pri stejnych koleckach) v bote, je nezpevneny kotnik nejakou extra nevyhodou pri beznem sportovnim jezdeni?
Dekuju za kazdou radu a postreh.

[ Zpět ]
Datum: 30.12.2010
Autor: vasek
  • Re: Inline brusle

         

    To je dotaz na Jurimíra, ale musíš počkat, až se vrátí ze zimního vandru, nechává v lesích vymrznout splíny. A dobře dělá.
    Jinak mne inlajny nechytly, zkoušel jsem je a vrátil jsem se ke kolu a rád.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      samozrejme ze kolo bruslema nenahradíš ;-) to ani omylem. Ale je to dobry doplnek ke kolu, prima sport.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2011
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        Nemá to brzdy :-) A proto na to v životě nevlezu ;-)
        Výjimkou jsou jen lední brusle, protože na ledě se brzdí mnohem lépe ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.01.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inline brusle

               

          Tak to si dovolím mírně oponovat :o)))
          http://www.gizmania.cz/terenni-brusle-trail...

          Dokonce jsou typy na různé druhy jízdy
          http://www.koladraci.cz/index.php/powerkiting...

          Je teda fakt, že je to něco mezi letníma lyžema a bruslema, ale je to na kolečkách a brzdy to má :o)))
          Kamarád to dokonce asi před dvěma lety zkoušel a do dneška ho zasvědí nos, když vzpomínáme na to, jak si přibrzdil. Hodil nádhernou "držku" :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 04.01.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Inline brusle

                 

            To už jsem taky někde viděl ;-) Ale ani tohle mne nepřesvědčí, tyhle hračky jsou děsně nebezpečné :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 04.01.2011
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Inline brusle

         

    Vicemene jsem uz po ruznych konzultacich koupit ty rychlobruslarske inliny. Nastal jenom klasicky problem- vzdycky kdyz chce clovek neco trosku specialniho, muzu to mit pouze z internetoveho obchodu a na objednavku, nikde nevidim tu moznost zkusit vic modelu speed inlinu od vic vyrobcu a jeste v ruznych velikostech. Jsem ted v CR, neznate nekdo specialku kde by tohle na 100% meli?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Inline brusle

         

    http://www.barnexsport.cz/ V Brně si speciálkou na brusle nejsem jistej. Kdysi jedna byla na Kobližné, ale to je tak deset let zpátky. Zkus ten odkaz uvidíš jestli tam něco bude. Na netu maj nějáke speedy tak uvidíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2011
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      Diky, mrknu tam zitra.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2011
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Inline brusle

         

    Ahoj Vašku, u Vás se bude bruslit skvěle, to je asi fakt. A teď k těm bruslím.

    Čím větší a tvrdší kolečka, tím rychlejší jsou brusle, ale taky tím míň obratný. Pokud na nich cheš občas i blbnout, tak nějakej kompromis. Velikosto do 100mm (já bych řekl spíš do 80mm) a tvrdost ideál tak 78A Ale jestli na nich cheš jen jet dopředu, tak jdi do větších a tvrdších.

    ROzdíl mezi rychlobruslařskejma a fitnes je, že rychlo mají delší nůž a často i o jedno kolečko víc. A ty rychlo jsou lehčí a nižší. Jestli nejsi začátečník a chceš jezdit rychle, tak jdi do těch rychlobruslí. Na bruslích umíš, tak si ten kotník podržíš svalama a horší manévrovatelnost ti nebude vadit. Já osobně bych tedy šel radši do dobrejch fitnes kvůli tomu kotníku, ale to je na tobě.

    Prodejny v Brně neznám. V Praze jo, ale je to stav před pár lety. Brusle mám (uplný opak toho, co chceš ty. Agresivy s pidi kolečkama) a nehodlám je měnit a jezdím už nějak málo.

    Dlážděná ulice JB sport

    snowboardel bejval na Koněvce, ale koukal jsme na stránky a není tam už. V těch novejch obchodech jsem nebyl, ale svoje K2 mám od nich.
    http://www.snowboardel.cz/index.php?id_odk=30...

    Ale jestli můžu doporučit, tak jdi do bruslí K2 měl jsem Ultraweely, Roccesy a ještě nějaký noname, ale K2 je asi nejlepší moje volba. Jiný už nechci.
    http://www.k2inline.cz/cz/prodejna.html

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Inline brusle

           

      Když jsem kupoval svoje inlajny, vybíral jsem ve speciálce v Linzi kde byl výběr opravdu velký, K2 se mi líbily a byly i mezi posledníma dvěma na výběr, ale přeci jenom byla měkčí podrážka a tak jsem nakonec koupil Solomony. Spokojenost veliká a co jsem potom tak sledoval, tak je asi nejvíc jezdí i závodníci.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2011
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        Solomony měl kamarád a taky spokojenost. Je to dobrá značka. ALe to zmiňovaný Rocces třeba taky. ALe kupříkladu ložiska od K2 mi vydržely asi šestinásobek toho co předtím jiný značkový. Roccesy jsem při tom jak na nich blbnu skoro zničil za dva roky. K2 mám už mnoho let. atd. atd. Nejvíc samozřejmě záleží na tom, jak ti sednou na nohu, ale jestli budu kupovat někdy další brusle, budu prostě nejdřív hledat mezi K2

        [ Zpět ]
        Datum: 04.01.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inline brusle

               

          Salomony BYLY dobrá značka....

          [ Zpět ]
          Datum: 04.01.2011
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Inline brusle

                 

            šly do kopru? nemám žádný negativní reference od nikoho. Máš blbý zkušenosti?

            [ Zpět ]
            Datum: 04.01.2011
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Inline brusle

                   

              Ne to ne, mám od nich taky fitnessy a nestěžuju si na ně, i když jsem to poslední 2 sezony flákal, a to jako hodně:(.
              Salomon už asi před 3 rokama výrobu bruslí bohužel ukončil, což je škoda, hlavně ty fitnesový měli hodně pohodlný, což je pro většinu uživatelů poměrně zásadní parametr.

              [ Zpět ]
              Datum: 05.01.2011
              Autor: mira.l
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Inline brusle

                     

                No Salomon je jedna z největších svetovych značek sportovního oblečení, vybavení, a obuvi puvodem francouská, ale nekde jsem slysel ze ji koupil nemecký adidas.

                [ Zpět ]
                Datum: 05.01.2011
                Autor: Mig-all
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      Potvrzuji, že JB Sport je na brusle dobrej.

      http://www.inlinepro.cz/kontakt-jbsport...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2011
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Inline brusle

         

    Tak v CR zrejme neexistuje prodejna, kde by fyzicky meli jedine speed brusle. Budu to muset risknout a proste je nekde objednat, nevhodnou velikost mi musi vymenit a ty kompozitove vylisky se ohrivaji a tvaruji normalne doma podle tvaru nohy, tak by to potom nemel byt problem ze by potom nejak nesedly.
    Asi to vidim na tenhle model- Powerslide R2 (kolecka 3x100+ 1x90) http://www.kays-online-shop.de/epages/61189143... Jde o entry level v tehle kategorii, ale porad by mely byt kvalitni. Navic v takove sleve.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      tak do toho bych Vašku nešel...
      Na netu bych brusle prostě neobjednal. Koupil jsem kdysi jedny ve slevě (ty uplně první) a nebylo to ono, nesedly uplně, ale říékal jsme si, že se to poddá. Prd. Poddala a zničila se noha:-( Při dalším nákupu jsme měl na noze sakra hodně bruslí, než jsem obul jedny, kde bylo od začátku jako v pokojíčku a přitom pevný.

      Fakt jsi nikde neviděl rychlobrusle? Já je v krámě potkával běžně, ale už nějakou dobu jsem se po krámech moc nekoukal a tyhle brusle mě nezajímaly nikdy (mají pro mě příliš mnoho omezení)

      Ještě jedna věc. O značce R2 jsem nikdy neslyšel, a to jsme kdysi znal v podstatě všechny, co dělaly brusle a dokonce i většinu jejich modelů měl alespoň v ruce. Tak abys nekoupil nějakej šmejd...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        R2 není firma
        to je jenom typ bruslí
        dělá to Powerslide

        to je ta němčina :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2011
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        R2 je typ, znacka ma nazev Powerslide http://www.powerslide.de/2010/powerslide/ps... , etablovana nemecka znacka i profi vyrobku.
        Rychlobrusle nejsou pohodlne nikdy, ale az od urcite urovne maji prave tu moznost tepelneho vytvarovani podle nohy, coz uz prave ten typ R2 splnuje, potom jde o to trefit velikost a tvar si vytvoris sam.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2011
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inline brusle

               

          tobě i Macikovi díky. Neznal jsem je a netušil doteď, že taková značka existuje.
          Jestli je koupíš, docela by mě zajímaly tvoje zkušenosti s nima. Ď.

          Jinak tepelný tvarování podle nohy mají i spousty pohorek. Zatím mi žádný s tím nesedly....

          [ Zpět ]
          Datum: 10.01.2011
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Inline brusle

                 

            Taky jsem myslel ze znam vyrobce koleckovych brusli, jenomze kategorie speed je uz uplne jinde. Asi jsi stejne jako ja nikdy netusil ze spickovi vyrobci speed inline jsou fy jako Bont, Cado Motus, Luigino, Verducci, zminovany Powerslide atd. atd. .
            Ty podle tebe "znacky" jsou proste jenom mainstream.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.01.2011
            Autor: vasek
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Inline brusle

                   

              Já mám zas Powerslide na mainstream jako řemen. Akorát u nás nejsou tak uchycení jako v Německu.

              [ Zpět ]
              Datum: 12.01.2011
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      Powerslide určitě chybu neuděláš. Pár kamarádů, co jezdí více a vážněji (to u nich znamená, že objednou tak 10-15 závodů ročně a kromě maratónů a kratších závodů jezdí i pravidelně 24hodinovku v Le Mans) na bruslích je taky vozí.
      Všichni mají model s tepelně tvarovatelnou botou a chválí si to.
      A všichni už dnes jezdí právě 100mm kolečka.

      Jen mi jeden z nich říkal k tomu tvarování, že některé levnější modely se mohou tvářit, že tvarování boty mají, ale mají použitý materiál, který ho umožní jen v malém procentu a ve výsledku to pak moc tvarovatelné není.
      Bohužel netuším jak je to konkrétně u toho R2 modelu, oni všichni jezdí ty vyšší modely.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2011
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        A pokud máš trošku vlohy pro ježdění na bruslích (teď myslím k ovladatelnosti, ne k rychlosti), tak se obratnosti ani těch vyšších koleček moc bát nemusíš.
        Pákrát jsem je viděl na tréninku v Plzni na nově postaveném krátkém oválu (nevím kolik má přesně ale asi jen něco kolem 180m) v areálu Slávie VŠ. A nechápal jsem, jak dokážou na těch větších kolečkách překládat v opravdu velké rychlosti tu už poměrně ostrou zatáčku na tom krátké oválu.

        Pak se už jezdí i větší kolečka 110mm. A dokonce už někdo zkouší už i 125mm kolečka (ty už se vozí jen tři).

        Tam je to ale už na hraně kvůli zvýšení těžiště a ještě horší obratnosti. A i na závodní kratší ovály to už prý není pro každého.
        A nárůst rychlosti je tam už velmi malý.

        Tady k tomu pár informací
        http://www.inlajn.cz/93-zdaji-se-vam-110-mm...
        Nejvíce se mi líbí ta spodní fotka, kde první jede na 5ti kolečkách, druhý na 4 a třetí na třech. Ještě, že jich na té fotce není pět :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        A ještě doplním jednu věc. Pokud to začneš brát vážně a jezdit i třeba více závody, tak pozor na pády.
        V mírných sjezdech (když nejsou zatáčky) se na závodech jezdí i přes 60km/h a padá se tam mnohem snáze než na kole. Stejně jako v balíku, tak ve vláčku stačí, že zaváhá jeden a letí všichni.

        A i přesto, že vím, že všichni ti kamarádi umí technicky velmi dobře, tak vždy nějaké ty pády na závodech jsou (to, že za ně může někdo jiný a ne přímo oni jim je prd platný).
        A třeba jen za rok 2010 dvě rozštípané helmy (vše pády na závodech).

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        A poslední doplnění. Jsou na těch bruslích až nechutně rychlý. Já jim pořádně nestíhám na kole (dříve jezdili trénovat i na kilometrový ovál na Lopatárnu a já tam občas jezdil s nimi na kole). Jediné kde mám šanci je prudší kopec, rovinky a mírné sjezdy jsou hrozné.
        A to jsem tam s nimi jezdil tenkrát na silničce. V háku se za bruslařem na kolo moc jet nedá. Tedy dá, ale už pořádně to není tolik znát jako za jiným cyklistou, moc se ohýbají a pak jsou o moc nižší.
        A jezdit na tom oválu průměr přes 30km/h za svoje (tedy bez háku) už nedávám. Oni ale jo (oni se tedy střídají a jezdí vláček).

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        Tak jsem se právě na pár věcí přímo zeptal jednoho z nich a přeposílám. Je to malinko ještě jinak s tím tepelným tvarováním:
        "brusle se delaji z karbonu, ale ten sam neni tvarovatelny,
        takze se dela slaba vrstva karbonu spolecne s termo plastem a pak to lze nejak tvarovat, ale jen do urcite miry, karbon nevytvarujes, takze kdyz nesedi sirka boty, nejde s tim nic udelat"
        A tohle prý platí pro všechny sériově vyráběné brusle, tedy i třeba pro ty nejdražší modely powerslidů.

        A pak ještě cituji k velikosti koleček, ptal jsem se na rychlost, zvýšení těžiště, obratnost a pravidla:
        "110 je nejvetsi povolena velikost v pravidlech
        a není to moc na úkor zvýšení těžiště a obratnosti
        110 urcite na zavody brat, zrychlilo se oproti 100 hodne
        puvodne byly obavy, ze na kratkych drahach se 110 neuplatni, ale dnes na tom jezdi vsichni
        problem je s cenou, za 110 chteji priserny penize a pokud se chce teprve ucit, bude na 110 mozna trpet
        tazke doporucim spise mensi a pak vymenit frame nebo koupit 110 a nasadit 100 kola"

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Inline brusle

         

    Doufám, že se na tom pak budeš plácat na Modřanské cyklo kde je už teď za hezkého počasí dost silně přebruslařováno :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2011
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inline brusle

           

      A schvalne budu o vikendech jezdit prave jenom tam :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2011
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        Ještě se tam dopravuj nějakým obrovským teréňákem a můžeš si podat ruku s těmi ostatními víkendovými "sportovci" ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inline brusle

               

          Vazne skoda ze to mam tak daleko :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 06.01.2011
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inline brusle

             

        Jenomže na to, abys mohl jezdit na Modřanské stezce, na to musíš už na těch bruslích trochu umět, to nemůžeš prostě nazout kolečka a jet. Do začátku ti poradim pár základních figur, které bys měl zvládat.
        Zaprve si musíš dát na uši sluchátka, nejlépe model "Otík". To proto, aby tě nerušili hlasy těch blbečků okolo co si dovolej jet tam taky. Abys prostě mohl v klidu a pohodě jezdit.
        Potom prosimtě musíš jezdit uprostřed stezky. Ne v pravé polovině, hezky uprostřed, od toho je ta stezka tak široká.
        Potom by bylo dobrý, abys k jízdě využíval celé šíře stezky. Prostě se odrazit, dojet k levému okraji, odrazit a dojet k pravému okraji. Pokud bude někdo mektat, ničit tě to nemusí,máš Otíky, viz. bod č.1
        Pokud bys náhodou zaslech něco jako "zdovolením", pozor atp. dělá se to tak, že se začneš prudce předklánět a zaklánět, hezky rychle a střídavě, jako by ti někdo něco strkal do zadku. K tomu začneš mávat kolem sebe rukama, co nejvíc, jako bys měl nějakej záchvat, nebo tak něco. Hrozně důležitý je prudký kličkování - zmateš tak nepřítele z řad cyklistů - nebude,dobytek, vědět kudy tě objet. Nakonec je to tvoje stezka tak co se ti tam ostatní cpou.
        Tak tohle se začni všechno postupně učit, ať tam náhodou nevyčníváš mezi ostatníma a neděláš ostudu. A my tě potom s Jardou přijedeme pozdravit :-)))))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2011
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inline brusle

               

          Zapomněl si na jednu podstatnou věc - je dobré si sebou vzít kámoše nebo ještě lépe dva a jet vedle sebe, aby si mohli dobře pokecat :o)))

          Anebo aspoň nějakou tu kočičku s kraťounkou sukýnkou, která si sotva umí ty brusle nazout, a tak je nutno držet ji za ručičku.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Inline brusle

                 

            No to mu snad dojde, že nesmí jezdit sám.

            Chtěl sem mu doporučit takový kraťasy, aby mu vzadu čouhaly tanga. Ale to už je další level, zatim ať cvičí ty začátky.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2011
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Inline brusle

                   

              Netvrd mi tady ze ty bruslare s tangama mas vazne chut nekdy predjizdet :o)

              [ Zpět ]
              Datum: 09.01.2011
              Autor: vasek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Inline brusle

                     

                Ale no tak to víš, no, vždycky se předjíždět nedá. Přece nebudu riskovat, že při předjíždění srazím nějakou slečnu. Samozřejmě mi jde hlavně o tu bezpečnost.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.01.2011
                Autor: Zakarr
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Inline brusle

                     

                Já tomu teda nerozumím, ale řekla bych, že některé kousky se hodí JEN k předjíždění.
                Bohužel se zpravidla předjíždění nejhůře... :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2011
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024