reklama

Devold

Mám multifunkční čepici Devold, kterou vozím stále v tašce na kole pro případ potřebya nyní jsem zjistil, že mi nějaká potvora prožrala díry. Jak se to dá ochránit ??

[ Zpět ]
Datum: 29.12.2010
Autor: Holfi
  • Re: Devold

         

    Voz ji na hlavě.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Devold

         

    vystřihni je:-)

    poslyš kdybys na to přišel, tak si to rád poslechnu. Zkoušel jsem to zašívat a vždycky se to rozervalo a jediný řešení potrhanejch věcí bylo, koupit si nový... :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Devold

           

      Nemyslel jsem ošetření těch prožraných děr, ale aby to nenastalo. Je to holt vlna, tak to asi nějaké ty žravé potvory láká.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2010
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Devold

             

        aha. Poslyš já mám z bejvalý práce takový pouzdra. Je to na vzorky na olej. Lehký, plastový, když nevyteče kapalina, tak by se tam nemusely dostat ani nějaký žravý potvory. Máme tu samou čepici, ne?
        http://www.termopradlo-devold.cz/obchod...
        jestli to, tak zkusím, jestli se do toho vejde a kdyžtak ti to pouzdro v lednu pošlu. Ju?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Devold

               

          Jj mám tu samou. No to pouzdro není špatný nápad, po něčem se porozhlédnu. Dík

          [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2010
          Autor: Holfi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Devold

                 

            tak jsem to odhadl dobře. Je to na tu čepici naprosto přesný! Zejtra vyrážím na čundr (pěšky, na sněžnicích) tak nestíhám, ale až se vrátím, tak ti ho pošlu.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.12.2010
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Devold

         

    Naftalín !

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2010
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Devold

           

      Tak, koupit kuličkovej a našít na čepec. Nebo na čepec nasadit levandulovej věnec. Moli jsou po vlně celí diví.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Devold

         

    No a co ji strcit do pytliku, aby se k ni potvory nedostaly? Predpokladam, ze to byl hmyz, ne mysi). Pripadne jeste pytlik strcit do plechovky :))))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2010
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Devold

           

      Nechci vám brát, chlapci, naději, ale proti těmhle bestiím je každý pytlík a krabička krátký.
      Jejich larvy jsou tak miniaturní, že vám prostě vlezou všude.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Devold

             

        A blbě se do nich tím naftalínem trefuje.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2010
        Autor: jf
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Devold

         

    Moli a vůbec takové podobné bestie se s oblibou vrhají na předměty, které jsou relativně v klidu. Jestli ji máš složenou v brašně, nevětráš ji, nenosíš ji a moc s ní nehýbeš, připravuješ jim ideální stravovací podmínky. Zašít by to mělo jít, protože je to vlna. Jinak vytahovat z tašky, větrat, občas přeprat. Proti molům funguje levandule - levandulový olej. Kápnout na vatu a vložit do čepice.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Devold

           

      U nás doma se dávaly proti molům chmelové šišky.
      Nevím, jestli to pomáhalo, to bych se musel zeptat. :)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (20 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024