reklama

různobarevný zámky témat

To by hodně pomohlo aby se vidělo jestli téma zamkl admin nebo uživatel, jestli dočasně nebo nafurt ...

Admin návrh červený zámek ?
Zakladatek tématu který si nepřeje pokračování černý zámek ¨
Zakladatel tématu, který dočasně zamkne aby si to mohl moderovat například zelený zámek ?

Protože vážení já jsem si moje téma :
Tak nám zmizeli téma vašnosto atd" nezamkl.
Chystal jsem se k tomu ale ono se mi zamklo samo....

Co si mám myslet ?

[ Zpět ]
Datum: 17.12.2010
Autor: újezďák
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    To by hodně pomohlo aby se vidělo jestli téma zamkl admin nebo uživatel, jestli dočasně nebo nafurt ...

    Admin návrh červený zámek ?
    Zakladatel tématu který si nepřeje pokračování např černý zámek ?
    Zakladatel tématu, který dočasně zamkne aby si to mohl moderovat například zelený zámek ?

    Protože vážení já jsem si moje téma :
    Tak nám zmizeli téma vašnosto atd" nezamkl.
    Chystal jsem se k tomu ale ono se mi zamklo samo....

    Co si mám myslet ?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    není to uplně jedno?
    Zamčený je téma, aby se tam nedalo přispívat. Kdo ho zamknul mi přijde celkem uplně lhostejný...

    Jinak k tomu, co si máš myslet. Tvoje téma bylo smáznuto kvůli sračkám, nadávkaám a osobním invektivám, což jsem si přečetl v tom tématu, na který ti Václav dával odkaz. Co přesně tam bvylo nevím, protože jsem v něm byl naposledy včera večer a co tam na sebe stihli všichni ještě nakydat nevím a vlastně ani vědět nechci. Možná bych na některý lidi měnil názor a nevím jestli chci...

    A co si máš myslet tom druhým zamčení tak nejspíš to, že Redakce nechce, aby se v tom pokračovalo, což dost jasně je napsaný v tom tématu, na který ti Václav dával odkaz.
    Cituju: "Nehledejte proto „ztracená témata“ ani veřejně nehodnoťte proč to bylo smazáno. Berte to prostě jako fakt. Chápu, že to třeba někdo neskousne, ale s tím se nedá nic dělat."

    Samozřejmě nevím, co si redakce myslí, ale já to z toho takhle pochopil a řekl bych, že je to dost jednoznačný a jiným výkladům se to příčí, ne?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: různobarevný zámky témat

           

      jsem to taky naposled viděl včera večer pokud se tam objevily nějaký zhůvěřilosti tak
      naprosto chápu, že to asi nešlo nechat.

      Jen nechápu, proč se zakladatel tématu nedoví nic o tom, že je téma nutno zrušit( že bylo zrušeno).

      Navíc to téma mělo být přesně proti těmhle sračkám, prostě jsem chtěl říci svůj názor aby se to sem už netahalo.

      Řeknu to jinak, když se na webu nakole objeví nový článek dostanu od webu nakole mail, který mě na to upozorní.
      Když mě někdo pošle obálkou vzkaz dostanu od webu nakole mail.

      A teď to srovnej s tím, že ti smažou téma a web nakole ti o tom nepošle ani zbla informace.

      Po této zkušenosti chci svoje témata zamykat a odemykat je jen v době, kdy jsem na webu nebo mohu reagovat tzn. žr nejsem v práci.

      A tomu by různobarevné zámky docela pomohly...
      Vím že pár lidí to tak dělá, ale nebaví mě luštit jestli zamčení je dočasné nebo na věčné časy....

      [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: různobarevný zámky témat

             

        tak mě nakole nikam nic nepíše. Všechno to jsem zaškrtal v profilu aby nic nikam nepsalo, protože i tak mám hafo spamu.

        Děje se to smazání toho tématu tak málo, že je asi pitomost mít na to další speciální kolonku v profilu, jako na to ostatní, aby sis zatrhl, jestli to chceš nebo nechceš. Co jsem tady, tak se to stalo snad dvakrát nebo třikrát za ty roky.

        Navíc mi přijde uplně jedno, kdo to téma založil ne? proč bys měl dostat jako zakladatel mail a přispívající ne??? A posílat maily všem? Jednodušší bylo to napsat jako nový téma...

        Zámek nikdy není definitivní...
        Vždycky to jde vrátit...



        Nevím, mě to je jedno a přijde mi to barvení zánků a odlišování kvůli něčemu, co se stává třikrát za deset let prostě zbytečný...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.12.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: různobarevný zámky témat

               

          hm
          1. já si zaškrtal informovanost, navíc můj ansitpam jsem si poladil docela dobře po té co mě přišly nějaké dost nepěkné maily, které tak nějak laicky konektuju k diskuzi na nakole....

          2. nezdá se ti, že jinak vypadá 3x za deset let 3x za kvartál a 2x za poslední den ?
          To je jako systémový graf globálního voteplování.
          Všimni si, že valná většina grafů, která ukazuje oteplování má nelineární časovou osu, když z ní uděláš lineární tak se celé globální oteplování vytratí .... takže globálně se tady nezamyká, jen teď máme takový okamžitý (ošklivý) trend ?

          Mě to jen přišlo takový lidský informovat, že téma je fuč.
          Tenhle web se mi jevil jako veskrze userfriendly a hlavně jako přátelský a pak tě dva takový malý kroky přivedou na myšlenku, že tomu až tak není..

          Hlavně by nemělo být potřeba zaškrtávat, jestli je určitá lidská zdvořilost/slušnost vítána nebo ne..

          Prostě chápu, že se z toho stala sračka která musela být smazána a jen navrhuji, že by se mohlo nějak poznat jestli maže autor tématu, admin nebo nebo tak nějak lidsky oznámit, že téma se ruší.

          Navíc se to tu oznámilo, ale tak skrytě, že jsem si toho všiml až podle zámku, protože mě bylo divný, že je tolik zamčených témat na front straně.
          Nezávidím adminovy jeho starosti, práva a práci kterou s tím mám, jen se divím, že poslední kdo se doví o zrušení/zamčení tématu je autor.
          Navíc jsme tady viděli pár zhrzených zamčení autorem tématu a rozhodně nechci být zámkem spojován s tím, že někdo neunese diskusi, která navíc zdaleka asi nedosahovala parametrů toho co se dělo později....

          To všechno mě vede k myšlence, že se zamyslím nad tím abych tady dál ztrácel čas nebo sosal zajímavosti z cyklistiky a přidružených témat z webu, kde se tak nějak zapomíná na to, že jsme jenom lidi....

          [ Zpět ]
          Datum: 17.12.2010
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: různobarevný zámky témat

                 

            Mě taky nikdo neinformoval jinak než tím odkazovaným tématem diskuse o tom, že je toto vlákno zrušeno. Necítím se tím nějak zkrácen na svých právech...
            Ani nikdo jiný, jak jsem si všiml nezkládá téma o tom, že nebyl o tomto kroku osobně informován adminem.


            Smazat téma může jen a jen admin, ne zakladatal vlákna.

            Jak ti to, že bylo smazáno jedno téma plný nadávek a sraček brání v tom, abys tu dál "ztrácel čas nebo sosal zajímavosti z cyklistiky" ???
            Samozřejmě tu nemusíš bejt, i když já osobně bych toho litoval, ale vůbec nechápu důvod, který tě k tomu vede.

            Když tu admin něco změní atd. atd. tak prostě nečekám, že mi na dveře zazvoní kurýr, který mi předá obálku s adminovým vysvětlením ani, že mi bude psát maily nebo posílat SMSky(kam taky:-D ) nebo mě bude zvát do čajovny, aby mi to osobně vysvětlil a všem ostatním tisícům diskutujících a čtoucích taky.
            Řekl bych, že čas se dá využít lépe než posílat tisíce mailů, jak ty navrhuješ...

            [ Zpět ]
            Datum: 18.12.2010
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: různobarevný zámky témat

                   

              Pardon, ale o jakých tisících mailech mluvíš?
              Ostatní příklady viz kurýr atd jsou více než přehnané.
              Navíc jsem dost hnusné maily poslední dobou dostal a protože svoji privátní mailovou adresu jsem dal jako kontakt jen na tento web a v hluboké minulosti několika státním úřadům a kamarádům a maily přišly až po prvním smazání tématu, které jsem tu zaznamenal před pár měsíci tak nevím co si mám myslet.

              Prostě mám dojem, že někde utíkají data, protože do žádné diskuze jsem ten mail nedal a taky jsem ho neučinil viditelným pro ostatní na webu a mám dojem, že někteří účastníci(tímto se omlouvám diskutujícím možná jen čtenáři nebo nějaký technicky zdatný provokatér ?) diskuse se k mé privátní adrese museli nějak dostat.

              Docela mě to žralo, ale odfiltroval jsem to antispamem a nechtěl jsem s tím tady prudit.

              Jenže poslední dny se to nějak nahrnulo.

              Kupříkladu dostávám obálkou vzkaz od člověka, kterého jsem si dal na blacklist.

              Dá se to nějak rozumně pochopit ?

              [ Zpět ]
              Datum: 18.12.2010
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: různobarevný zámky témat

                     

                Tak já nevím jestli tisíc... To jsem použil místo slova hodně. Netuším kolik lidí do toho tématu přispělo a kolik ho četlo a kolika lidem tedy poslat to upozornění, jak jsi chtěl.



                Jo, tak to je nepříjemný. Písni redakci, jestli máš takové podezření. Čas od času tyhle stránky někdo hackne, jako každý jiný. Tady je tedy na 90% jasné, kdo by to mohl být, ale...

                Jak je to s Blacklistem vlastně nevím. Mám na něm jen jednoho člověka, co sem chodí, resp některé z jeho nicků, a nikdy sme si neobálkovali.

                [ Zpět ]
                Datum: 18.12.2010
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    Zkus zakládat méně kontroverznější témat a nikdo ti nic zamykat ani mazat nebude. A nebudeš potřebovat ani barevné rozlišení zámečků.
    Pokud zakládaš téma se záměrem, aby se rozproudila žabomyší válka, pak je zcela evidentní, že toto téma bude smáznuto.
    Jak sám víš, nic jiného ani na průjem ukřivděnosti neexistuje.
    A pokud je ti snad líto, že tobě žádný anonym nepíše nebo že na tebe nikdo neposílá stížnosti, pak víš, na koho se obrátit. To nemusíš řešit tady.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: různobarevný zámky témat

           

      Všiml jsem si, že Újezďák zmíněné téma založil ze závažného důvodu - necítí se zde bezpečně kvůli konkrétní činům konkrétních lidí a navíc má podezření(to by ti snad nemělo vadit, protože svá podezření zde zveřejňuješ také), že se do nepovolaných rukou dostaly informace, které měly být majitelem webu řádně zabezpečeny, aby k nim neměli přístup nepovolaní lidé a aby nemohlo dojít k jejich zneužití. A není to poprvé, co si zde na to někdo stěžoval.
      Bohužel lze očekávat odpověď ve smyslu "milujte se a množte se a jestli se vám něco nelíbí, tak laskavě držte hubu".
      To ale to nepovažuji za korektní ani za slušný přístup k řešení chyb, které nejsou na straně diskutujících. Myslím si, že tyhle věci by se neměly zametat pod koberec, očekával bych omluvu a snahu o nápravu například tím, že nebezpeční jedinci budou z diskuze vyloučeni a soukromá data lépe zabezpečena.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2010
      Autor: heras
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: různobarevný zámky témat

             

        Pokud má někdo podezření na to, že zde nejsou údaje o něm řádně zabezpečeny a má podezření z úniku těchto neveřejných informací, pak by to měl prioritně řešit s majiteli webu.
        Tady nic nevyřeší.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: různobarevný zámky témat

               

          Vyřeší - diskutující se dozvědí, že tento web není bezpečný a budou se dle toho chovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2010
          Autor: heras
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    takže to jdu zamknout aby se to zase nezvrhlo...

    Omlouvám se těm co se tady dali do diskuse, můžete se obálkama domluvit.

    Jdu ven na sluníčko , stejně když se člověk přihlásí a svítí mu zprávička od osoby z blacklistu tak je to tak nějak docela nepříjemný pocit......

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    tak, co správný správce jsem to na dobu své přítomnosti na webu zase odemkl.
    Protože jinak bych zase utrpěl " nepřípustný příspěvek", kterých bych dostatečně proaktivně nestačil smazat a téma by bylo smazáno celé.

    Takže prosím vyjadřujte se slušně, o některých věcech se na mých tématech nebavte.
    Světlé zítřky různobarevných zámečků tak nebudou ohroženy a nikdy jinak :D

    Ps : žádám entitu ,on ví koho mám na mysli ,z mého blacklistu ať mi nepíše zprávičky. Nemám na ně náladu.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 18.12.2010
      Autor: Medvěd
  • Re: různobarevný zámky témat

         

    Barevný zámky snad ani nejsou nutné. Když se diskutuje normálně tak admin snad nebude mít důvod něco mazat nebo uamykat.
    S čím bych ale souhlasil a co by podle mě mělo být, aby když admin zasáhne do diskuse, tak by to měl dát vědět, sdělením přímo v diskusi, je to i určitá forma slušnosti vůči ostaním a především varování, že konkrétní dotyčný porušil pravidla.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2010
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024