reklama

Co za co vyměnit?

Zdravim Vas, uz jsem rozhodnut, ze budu kupovat MTB Meridu Matts Miami, ale dozvedel jsem se, ze ma celkem tezke plaste (CST MTB 26x2,1) - chci se zeptat, za co vymenit, sterba pise v recenzi, ze po vymene za lehci, nastane podstatna zmena. Diky za info.

[ Zpět ]
Datum: 15.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
  • Re: Co za co vyměnit?

         

    Ještě se chci zeptat, kolo ma vlaštovky, ale ty se mi moc nelíbí, co myslíte??

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co za co vyměnit?

         

    Já bych to s těmi plášti neviděl tak zle, ale pokud jsi "gramař", tak si tam dej třeba ty Maxxis Dynomite (zadní) + Maxxis Ignitor (přední) - ony teda vypadají na první pohled úplně totožně, ale kolo je holt věda. Ale dával bych je tam pouze v tom případě, že by Ti odečetli cenu původních a rovnou tam nasadili tyhle (popř. nějaké jiné). Já osobně po váze u kola nešlapu, klidně bych tam dal pláště těžší, ale hlavně aby dlouho vydržely, ono pláště + řetězy + převodník + ... a všechno to je hafo peněz.
    K těm řidítkům - když se Ti nelíbí, dej rovné, tady můžeš i trochu experimentovat, originál IKE moc nestojí (cca 180,-).

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co za co vyměnit?

         

    Ahojky, manželka má na Matts Speedu od Meridy taky Maxxisky 2,1 a nemůže si je vynachválit. Hlavně v terénu jí to sedí jako přibitý. Vlaštovky taky nelíbí-dej rovný IKE.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenyCV)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co za co vyměnit?

         

    Díky Vám, "gramař" nejsem, takže asi nechám původní obutí, nebudu se v tom vrtat, ale ty řidítka půjdou vyměnit 100% + rohy.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co za co vyměnit?

         

    Kupoval jsem Meridu Miami před měsícem a prodejce mi rovnou navrhl vzhledem k mému využití kola (okresky, lesní a polní cesty - žádný extrémní terén) výměnu plášťů za lehčí. Teď tam mám Maxxis WormDrive a nemá to chybu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ligi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024