reklama

CYKLISTA Z CVUT FEL

Zdravím, dnes jsem po dlouhé době zavítal na ČVUT FEL a myslel jsem že mi vypadnou oči. V suterénu je parking pro kola a někdo tam měl brutálně upraveného Bika - na rámu nálepky DT SWISS, na předním i zadním kole dynamo. na rámu různě připevněné akumulátory, na předním nosiči měl něco a na tom něčem měl cca 4x Luxeon - domácí výroba. Všechno možné i nemožné na tom kole je přidělané zdrhovacíma páskama. Pokusím se zítra vzít foťák a vyfotit to, stojí to za vidění. Dle šatnářek na tom jezdí do školy "za každého počasí". Vůbec bych se nedivil, kdyby dotyčný chodil sem na forum. Pokud ano, budu rád když se mi ozve, měl bych pár dotazů.

S pozdravem T.

[ Zpět ]
Datum: 25.11.2010
Autor: Thompson
  • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

         

    Radku? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

           

      No dovol ;-), za prvé nemám Bika a za druhé moje kola nepůsobí dojmem, že je tam něco přidělávaného.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2010
      Autor: Radek
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        Já myslel, že myslel Radku.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2010
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        Tož se ti hluboce omlouvám.. Ale když vidím spojení "akumulátory a kolo", tak si prostě vybavím tebe, Temelíne. :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2010
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

           

      Kdyby to dělal Radek, tak by laik nepoznal, že je to domácí výroba :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2010
      Autor: m
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

         

    Cos čekal ty bláhový? Vždyď je to fakulta elektro :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2010
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

           

      Jasně. Na jaderce tam je to horší. Určitě je tam někde zaparkované kolo, co mu z cykloflašky vedou dva dráty k motoru, v obalu od flašky je ukryt malý reaktor. :)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        A chladič primárního okruhu je na vozíku.... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2010
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        nějak takhle ? :-)

        http://www.nakole.cz/diskuse/12293-zdrava-lahev...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        Jasně. Otočnou rukojetí na řidítkách ovládá kadmiové regulační tyče :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2010
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        Nechci vám do toho kecat, ale na takovém kole k nám do školy nikdo nejezdí. Ale je možné, že kluci co jezdí na jednokolkách, mají reaktor v batohu.
        Ale on ten reaktor ani není moc potřeba, naše budova má pro studenty takový zvláštní druh přitažlivosti.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2010
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

         

    Na ČVUT FEL?!?
    A to jako na Karláku nebo v Dejvicích?!?
    Prosím tě, kde jsou na FELu suterény?!?
    A hlavně - kde jsou tam jaké šatny a šatnářky?!?

    Nemyslíš ty nakonec Technickou knihovnu v Dejvicích?!? Pokud ano, tak ta není FEL, ale FIT, což je poněkud rozdíl...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

           

      Myslím FEL v Dejvicích Technická 2, Praha. Suterény jsou když se projde hl. vchodem a po schodech seběhneš do suterénu tak jsi v suterénu a jsou tam šatny a šatnářky a taky pár stojanů na kola. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2010
      Autor: Thompson
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        Fakt?!? No tak to se na to zítra kouknu...
        To jsem vůbec netušila. Znám jen zadní trakt, kde jsou laborky.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2010
        Autor: vrst
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

               

          Kdo ví, jestli tam vůbec chodíš a nám tady věšíš bulíky na nos. Teď se to provalilo. :))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.11.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

                 

            Áááá sakra...
            Tak na co se teď mám vymlouvat, když nemám čas jezdit na kole?!? :o)))

            Ale je fakt, že dneska je mi tak blbě, že jsou mi nějaký suterény ukradený. Jsem ráda, že jsem se doplazila do posluchárny...

            [ Zpět ]
            Datum: 26.11.2010
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

             

        a je v budově ještě paternoster? podzemí bylo docela bludiště

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2010
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CYKLISTA Z CVUT FEL

         

    Povedlo se vyfotit? Taky by me to docela zajimalo... Dik

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2010
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024