reklama

Vidlice 20´´

Chci se zeptat hlavně konstruktérů, ale i ostatních. Neválí se vám doma náhodou nepotřebná 20´´ odpružená vidlice, které by jste se mohli za úplatu zbavit? Ideální by bylo, kdyby měla uchycení pro kotoučovky. Na netu jsem na nic nenarazil - možná blbě hledám, všechno jsou jen s návarkama na Véčka. Odkazy z minulých diskusí jsem prošel a nic. Popřípadě jestli víte nějaký funkční odkaz, tak mi ho sem prosím hoďte. V nejhorším tam hodím tu na Véčka, ale mám na kole náboj na kotouč a je mi to líto nechat ho zahálet. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 22.11.2010
Autor: Zden42
  • Re: Vidlice 20´´

         

    AZUB stránky,sekce lehokola, asi v polovině stránky nabízí 2 hladané vidlice

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2010
    Autor: duče
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vidlice 20´´

           

      Ojoj, díky! Ještě nedávno to tam nebylo. Je to asi nové. Jo nevíte někdo, která z těch vidlí je lepší?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2010
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vidlice 20´´

             

        Zdá se mi (ne!, není to sen!), 8-),
        že ta "sentůrka" nemá návarky na kotoučovou brzdu.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2010
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vidlice 20´´

               

          Omluva:
          Nerozkliknul jsem odkaz, takže mystifikoval.
          8-P

          [ Zpět ]
          Datum: 23.11.2010
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vidlice 20´´

           

      Tak to je ovšem za super ceny...když jsem to sháněl já, tak za tyhle ceny byla tak pevný.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2010
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vidlice 20´´

         

    Tak vidla už je objednaná a zítra by měla dorazit. Vzal jsem nakonec tu Spiner(dražší), protože podle vyšší pořizovací ceny si myslím, že by mohla být o chlup lepší. Navíc má odnímatelný bazmek na táhlo řízení, který i když ho momentálně nevyužiju, by se mohl třeba hodit.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vidlice 20´´

           

      a není dražší jenom o to táhlo ? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2010
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vidlice 20´´

             

        Na starém kole jsem si táhlo dělal sám. Dva kloubky za 50,- jeden a závitová tyč 20,-? už nevím. Takže celková cena do 130ti korun. Jo a ještě elektrikářská tepelně stahovací bužírka asi za 30,-. Bazmek jsem si vyráběl taky sám, takže z odpadu 10cm dlouhé pásoviny. Největší problém byl navařit to na vidlici. To mi musel udělat kámoš.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2010
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vidlice 20´´

             

        Sorry, blbě jsem Tvůj příspěvek přečetl. Vynechal jsem tam to "o". Ale myslím že to tak není.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2010
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vidlice 20´´

         

    Diky za dotaz. Tu druhou beru já.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2010
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

382 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024