reklama

NaKole.cz obětí pirátského útoku

Pokud jste stejně jako my v průběhu neděle vyhledali některou z podstránek NaKole.cz, čekalo na vás pořádné překvapení. Obsah serveru byl označený jako „Badware“, tedy jako škodlivý software, který může být nositelem nebezpečného obsahu.

Datum: 25.10.2010
Autor: Redakce
  • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

         

    Tak ve FF to je pořád.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2010
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

           

      U nás už to FF nedělá. Asi pár hodin potrvá, než si informaci předají všechny servery, možná pomůže smazání paměti prohlížeče.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2010
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

           

      U mě už čisto

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2010
      Autor: Vratislav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

         

    U mě už taky v pohodě. Ale nezbláznil se ten strejc. Dneska to na mě vybaflo zas na jiném webu (vyletnik). Minulý týden na dvou velkých webech. Se začínám bát otevřít aj ledničku...."malware vám važral ledničku"

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

           

      No minimálně je to výstraha, že se s administrátorským profilem na web má chodit jen minimálně ...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

             

        Do ledničky mám teda přístup jako admin....:-) Asi budu mít problém....:-)))

        No nedávno byl příčinou Commander. Zasvinil jsem si takhle několik webů. Jakmile jsem se připojil přes FTP, byl tam. Chajsl.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

           

      U mě samý jak u tebe, nakole.cz čístý, zato Výletník teď zlobí :)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.10.2010
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz obětí pirátského útoku

         

    Stejně mě nejvíc pobavily hlášky typu:
    "Nevím co řešíte, pitomci, já v IE nemám problém."
    Nápadně mi to připomíná zákazníka, kterému jsme prodali nový antivir:"Ten antivir XXX je úplně na hovno! Pokaždé, když chci spustit nějaký program, tak mi hlásí nějaký poplachy! Já chci zpátky YYY, tam jsem za tři roky neměl žádný problém!!!"

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024