reklama

Pedály PD M520

Ahoj, chtěla bych si koupit SPD, předběžně jsem si vybrala M520 od Shimana, ale zajímá mě, jaké s tím máte zkušenosti, případně, jaká je alternativa? A jaké boty byste doporučili? Líbí se mi Lake (MX 81,165,220) nebo Specialized (COMP MTB, SPORT MTB), tak jak se v nich jezdí a taky chodí?Díky :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kristýna)
  • Re: Pedály PD M520

         

    Ahoj Kristýno. S těma M 520tkama rozhodně chybu neuděláš, jsou velice dobré a cenově i dostupné, dají se koupit ve stříbrném a černém provedení. Jsou to skutečně tak dobré nášlapy, že Ti tu ani nebudu uvádět nějakou alternativu. Pokud se týká bot - jak už někdo uvedl v diskuzi na tohle téma tady někde níže - co člověk, to - vpodstatě - jiné tretry a každý si ty své chválí.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pedály PD M520

           

      U těch M520.... dá se na ně připnout i ten plastový rámek aby jsem nemusel mít vždy tretry ale třeba i obyč boty? Pokud ano je rámek v ceně?

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lojza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály PD M520

             

        Myslím, že se za ně připlácí 100,- Kč. Já je mám a nepoužívám, klidně ti je dám.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pedály PD M520

               

          Tak ne 100,- Kč, ale jen 50,- Kč za ty adaptéry.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pedály PD M520

                 

            Já měl ty plastové platformy už v ceně - dali mi vybrat - buď krabičku bez nich nebo s nimi, oboje za stejný peníz. Tak jsem samozřejmě vzal ty s plastama, i když jsem je ještě nikdy nepoužil. Zas toho v tý krabici bylo víc...

            [ Zpět ]
            Datum: 14.09.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály PD M520

             

        Už to tady nedávno bylo, ale aspoň opět můžu posoudit naprostou spokojenost při ježdění za delší dobu. Mám 520 i s plast. adaptéry do 800Kč a tretry Lake MX165. Noha se v nich nepotí, jen se bojím až za chvíli nastane chladnější období a pak možná využiji i ty ohrádky v kombinací se zimní obuví.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pedály PD M520

               

          Nebo si pořiď neoprenové návleky na boty - do zimy a mokra jsou vynikající.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pedály PD M520

                 

            Chtěl jsem říct neoprenové návleky na tretry.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.09.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pedály PD M520

           

      Ahoj Airline, já mám M505 a jsem s nimi spokojenej (po té co jsem s nimi párkrát padnul i s kolem a pak jsem si je povolil :-)) a měl jsem je za 760 Kč i s tím plastovým náramkem. Jaký je rozdíl mezi M520 a M505?
      Je fakt, že je mám teprv tři měsíce a nevím jak dlouho vydrží.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály PD M520

             

        Rozdíl je v tom,že 505 jsou uchyceny na ose pedálu kdežto 520 na platformě,proto mají volné středy aby se méně ucpávaly blátem,které se vytlačí ven z nášlapu,kdežto505 se hůře čistí(samočistící efekt) Životnost zhruba stejná.520 mají trochu lépe vyřešeno štelování opatřené noniusem 505 jen barevym plastovým indexem.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kolo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály PD M520

             

        Myslím, že pro nás normálňáky jsou jedny za 18 a druhý bez dvou za 20...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály PD M520

         

    Zdravim vespolek. Koukám diskuze o SPD, tak jestli dovolíte, reagoval bych trochu nevážně. :-)
    Tohle znáte?

    http://www.speedgoat.com/images/features/spd...

    http://www.speedgoat.com/images/features/spd...

    Myslim, že rukavice s SPDéčkama jsou docela drsný. Já bych si teda celou cestu musel opakovat "levá,pravá,přední,zadní,levá,pravá,přední,zadní"......

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pedály PD M520

           

      Díky za názory, přesvědčili jste mě, že to bude dobrý kup:)) i když s tretrama ještě nevím.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kristýna)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály PD M520

             

        Mám 505 a Lake a plná spokojenost, už jsme si na sebe zvykli a už ani nepadám. Tretry Lake jsou vyrobeny asi z rekombinované kůže, proto jsou trdší než normální kůže, ale nedřou a neodárají se, tak mohu doporučit.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Tretry

             

        si kup podle toho,jak a kde jezdíš,jestli jen za sucha a spíš pocestách než v terénu a jestli taky občas musíš šlapat po svejch.Já jsem si letos udělal radost s Northwave Explorer /1950,-Kč/,jsou poměrně těžší a masivní,ale moc se mi osvědčily do mokra a do těžšího terénu,dá se v nich totiž i bez problémů chodit.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kertag ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024