reklama

Co si myslíte o rámech Sprinter?

Ahoj, nikde se tu nemluví o rámech Sprinter, co si o nich myslíte?

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Co si myslíte o rámech Sprinter?

         

    Mám kolo (cross) s rámem sprinter, osazeni DEORE najeto 5000Km. Jsem s rámem i celým kolem velmi spokojeny.
    Spokojeni jsou i dva další mi kolegové.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bodlina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si myslíte o rámech Sprinter?

           

      Moj kamarat, kt v zivote nejazdil na bicykli a mal knemu viac ako negativny postoj si ho nevie vynachvalit a to uz je co povedat, no nie?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si myslíte o rámech Sprinter?

           

      No, ptám se, protože mám ten rám taky a taky spokojenost. A teď chci přes zimu zainvestovat (asi LX), tak uvažuju, jestli to má k tomu rámu smysl :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si myslíte o rámech Sprinter?

           

      Tak se mi podařilo prasknout rám Acstar Mount SX model 2000. Prasla trubka držící vidlici předního kola. Nebyla to žádná prda, ale prostě jsem objevil při čištění kola praskliny v této trubce, nikoli ve sváru.
      Tak jsem pořídil rám Sprinter v provedení double butted, barva černá matná. Mám najeto asi 6000, nešetřim ho, zatím naprosto bez problémů. Už se mi na něm "podařilo" prorazit plášť i duši zadního kola a rám drží jako skála. Tenhle rám podle mých zkušenností běžný mtb provoz jentak nerozhází.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (RadekII)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si myslíte o rámech Sprinter?

           

      Manželka má rám Sprinter (dámský cross) asi 5 let cca 20.000 km, jednou na něm absolvovala krkolomný pád přes šutr do, kterého najela - ohnula přitom vidlici, kterou jsem vyměnil, jinak je rám OK.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024