reklama

Nákupy - doporučení

Vzhledem k tomu, že zde dosti často čtu o nákupech v zahraničí a na internetových obchodech, dovoluji si napsat malou poznámku. S ohledem na současný stav české koruny a jejího poměru k sledovaným a srovnatelným měnám (euro, dolar) je nynější doba (a nejbližší následující čas) velmi příznivá pro výše uvedené nákupy.

[ Zpět ]
Datum: 02.10.2010
Autor: jinec
  • Re: Nákupy - doporučení

         

    V zahranici nekupuji prilis casto. Ale krome literatury a naprostych vyjimek, ktere nejdou sehnat v CR, bych uz nic pres net nebral. Posledni zkusenosti mne v tom pouze utvrzuji a to nejen moje s DX, ale i co jsem slysel o drazsi elektronice a podobne. 8-(((
    Radsi si zaplatim vic a mam jakous takous jistotu.

    Pro ProPu, Meduzu a nevim koho jeste, kdo mi na sraze tvrdili, ze jsem mnohonasobne preplatil:
    Treba DX Fenix LD20 je za 1100 (exchange.cz) a Kronium za 1499. Za tech 399 jsem dostal o rok delsi zaruku, darkovy balicek (kuzely, cerveny filtr, "rozprasovac"), ale hlavne jistotu, ze mam kde reklamovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákupy - doporučení

           

      Abych Ti řekl pravdu, já ještě nic přes net nebral (1/ cokoliv a kdekoliv nerad nakupuji, 2/ kupuji - li něco dražšího, mám rád kolem toho ty tanečky ze strany prodávajícího, 3/ rád si vše prohlédnu a "osahám"). Já jen upozorňuji z toho důvodu, že to zde bylo mnohokrát frekventováno.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2010
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákupy - doporučení

             

        To ja zase mam prave otevrenych nekolik okenek eshopu a hledam 3 veci, co chci hned ted koupit. Ale vsechny adresy konci ".cz". 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákupy - doporučení

               

          Asi to záleží na mentalitě. Mohl bych to vznešeně nazývat "nemám čas", já říkám "jsem líný a netrpělivý". To, co chci, chci hned a nezatěžovat tím mysl. Pokud to není hned, ztrácím zájem a nechám to vyřizovat někoho jiného. Když si jdu nakoupit základní potraviny (což je u mě chleba) a byla by tam fronta (což je u mě více jak tři lidé), odcházím a jsem raději hladem. Tož tak asi....

          [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2010
          Autor: jinec
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Nákupy - doporučení

                 

            To jsme na tom podobne. Jenze ja ted jedu do patku do Brna na skoleni a to, co objednam, bych stejne nemohl namontovat a pouzivat. Takze netrpelivost tenhle nakup neovlivni.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.10.2010
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nákupy - doporučení

                   

              Jo do Brna se panáčkovi zachtělo...? Já bych měl být zase v úterý v Praze (forum Zlatá koruna).

              [ Zpět ]
              Datum: 02.10.2010
              Autor: jinec
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nákupy - doporučení

           

      Já jsem docela zvyklý nakupovat venku. Ale většinou jen na amazonu, připadně z obchodů, které jsou "certifikované" amazonem. Případně přímo od výrobce. Od nějakých malých e-shopu bych se taky bál.

      Problém bych ani neviděl v e-shopech, ale v lidech. Už 2x se mi stalo, že mi z UK dorazil balíček, který byl rozbalený. Naštěstí nikdo nic neukradl, ale někoho zajíal.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákupy - doporučení

             

        A nebyli to celníci??? Brácha si takhle posílal Yoya a musel doplácet :-D
        BTW mi ukazoval boty, který v přepočtu stály 1100, s poštovnym z USA 3000,- :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákupy - doporučení

               

          EU!!!:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákupy - doporučení

               

          Zjistoval jsem, kolik by stalo kolo z USA za $ 2000. Kdyz jsem se dopocital pres 100.000 Kc a jeste to nebyly vsechny poplatky, vzdal jsem to.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nákupy - doporučení

                 

            zpatecni letenka stoji cca 600-800usd a krome kola (a par dolaru za jidlo) nic neplatis... ?

            [ Zpět ]
            Datum: 02.10.2010
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Nákupy - doporučení

                   

              To uz mne taky napadlo. Sice by to bylo na Aljasku, takze 20 Kkc jeden smer (v dobe, kdyz jsem to zjistoval), ale i tak se mi do toho prestalo chtit. Jen o neco mene hezky ram ma Surly a ten se da i s dopravou ziskat z UK za 45 Kkc.
              Ale (jak vyse popisuje jinec), zjistovani trvalo tak dlouho, ze jsem zacal pochybovat, potrebuji-li opravdu snowbike tak extra nutne. 8-)

              [ Zpět ]
              Datum: 02.10.2010
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nákupy - doporučení

                     

                A nepřeháníš to trochu? Proč sháníš kolo na druhém konci planety, když máš prakticky u baráku Kopku, který snowbiky staví, půjčuje a prodává? Není to rozežranost?

                [ Zpět ]
                Datum: 02.10.2010
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Nákupy - doporučení

                       

                  Protoze prece kazdy rozumny clovek koupi od Honzy Duratec za 70 Kkc, kdyz muze mit to same za $2000, nebo 45 Kkc i s dopravou. 8-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.10.2010
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024