reklama

Prďolu nedáme!

Termín: 19.09.2010
Místo: Dvůr Králové nad Labem

V Kuksu se bojuje o letitou hospodu.
Odkaz na web znovu, protože se nevejde celý do kolonky
http://hradec.idnes.cz/prdolu-nedame-v-kuksu-se...

Datum: 17.09.2010
Autor: HonzaK
  • Re: Prďolu nedáme!

         

    Asi se lidi budou muset smířit, že tam už nikdy nebude hospoda, ale taková návštěva ukázkového informačního střediska s občerstvením za evropské peníze, to taky může být zajímavý kulturní zážitek.
    Jsou to blbouni a asi se jednou z těch evropských fondů po...
    Informační středisko je také potřeba, ale myslím, že klidně mohlo být někde vedle, prostory by se určitě našly.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2010
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prďolu nedáme!

         

    Demonstrace proběhla poklidně, tatarák opět neměl chybu! I ČT tam tratila drahocenný čas.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2010
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prďolu nedáme!

           

      Před chvílí mě rozesmál jeden pán v TV, který se vyjádřil, že "... toto není vhodné prostředí pro návštěvu rodiny s dětmi."

      Kvůli tomu rušit hospodu ...???

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2010
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prďolu nedáme!

             

        Jó to byl starosta, a ten střih do hospody na taťku s batoletem v náručí byl skvělej.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2010
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prďolu nedáme!

             

        Jo ten starosta byl neskutecnej. Takovej trouba. Zavirat funkcni hospodu (i s funcni kuchyni, jak tady ctu ) a nahradit ji jakymsi kongresovym salem (kdo tam asi tak bude jezdit kongresovat?)a "obcerstvenim" typu hranolky a burty je zraly na defenestraci.
        Tak nejak z toho tusim nejaky tunel za kazdou cenu na dotace z EU

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2010
        Autor: Meduza
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prďolu nedáme!

         

    Jsem to omylem poslala pouze Honzovi, tak se mu omlouvam. Chtela jsem jen napsat, ze pred chvili o tom byla reportaz ve zpravach. Videla jsem tam zhruba 4 povalece. Tak hlaste jmena :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2010
    Autor: Hančud
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prďolu nedáme!

           

      Dovolil bych si tipnout, že by HonzaK, Jerguš, brum a Joska ?? ;o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2010
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prďolu nedáme!

             

        Myslím, že Jerguše jsem identifikoval.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prďolu nedáme!

             

        První je správně, ostatní špatně. Mám to nechat jako hádanku?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2010
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prďolu nedáme!

               

          takže dvoráci a kocbeře?nebo někdo z HK (nemyslím hongkong)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2010
          Autor: brum
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prďolu nedáme!

                 

            Kocbeřák, dvorák, poličáci.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2010
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Prďolu nedáme!

                   

              a je to jasný...

              [ Zpět ]
              Datum: 19.09.2010
              Autor: brum
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prďolu nedáme!

         

    Prrďólu nedáme!
    hmcacaca
    rádši ho zbouráme!
    carára
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

686 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024