reklama

Bike-Brno

Jede letos někdo?

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2010
Autor: pavka
  • Re: Bike-Brno

Ještě se uvidí se.
    Loni jsem byl docela rozčarovanej(čti mírně nasranej)...:)

[ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.alternativni-cyklistika.cz/

[ Zpět ]
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

[ Zpět ]
    Autor: Mig-all

kapku mě irituje, že pro běžného návštěvníka je přístup až v pátek od 12 hod, chtěl jsem jet, jako obvykle, hned ráno

[ Zpět ]
    Autor: vladaza

Já to zatím neplánuji.
    Nové kolo mám, oblečení i dalších blbinek mám dostatek, takže mě tam tentokrát nic neláká...
    Chci si teda koupit ještě boty, ale to uskutečním přes zimu až budou výprodeje...
    Vlastně - teď tu byla dcerunka, co chci k Vánocům, takže mě je evidentně přinese Ježíšek :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka

já se tam asi půjdu jako každoročně mrknout... pokud byste planovali nějaký hromadnější sraz v sobotu, tak bych se i zastavila... jinak plánuju návštěvu spíš v dopoledních hodinách...

[ Zpět ]
    Datum: 21.09.2010
    Autor: Mawe

Ty ještě žiješ? Dlouho jsi se zde neprezentovala... A s kolem (vloni koupeným) jste již kamarádi a jsi spokojená?

[ Zpět ]
      Autor: jinec

Nojo, ještě žiju. S kolem jsem už sžítá, spokojenost:) No já moc nepřispívám, protože zde probíraným témetům moc nerozumím, technicky nejsem žádný vylepšovač, takže jsem spíš pouze pasivní konzument nakoláckého obsahu

[ Zpět ]
        Autor: Mawe
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já s tím předběžně počítám, potřebuju nové ponožky :-D

[ Zpět ]

Kdo by chtěl na SL/BB zdarma, nechť se zaregistruje na
    http://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy/sport-life...
    a zadá kód
    DSADYJXP62
    B-)

[ Zpět ]
    Datum: 08.10.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017