reklama

Oholeni kola v servisu

Na geocachingovem foru jsem narazil na tohle (snad bude link fungovat):
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php...
Je mozne, ze by nekdo byl tak drzy?

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2010
Autor: E-Ryc
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    No to je snad nepovedenej vtip!!! Pan "majitel" servisu by potřeboval dostat přes držku...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    To je skoro neuvěřitelný, i když ne nemožný. Tu prodejnu dobře znám, i Hakla s Kordou ještě z doby, kdy byli v Široký. Možná zpychli, když stavěli Kopkovi kolo na první Iditarod. To jsou věci. :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Jsem to sem chtěl dát sám :-) No tak dík, aspoň s tím nemám práci ;-)

    Docela maso :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Akorát se teda bojím, že má holka smůlu tak jako tak... Kolo si bez výhrad v servisu převzala, dokonce to už měla doma. To se asi bude hooodně blbě dokazovat, že jí s tím servis něco udělal...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oholeni kola v servisu

             

        Přesně tak. Teď už s tím nic neudělá. Kolo si převzala... Osobně se mi to celé zdá nějaké divné...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2010
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Netvrdím že to není možné i když se mi to zdá dost neuvěřitelné. V každém případě by pomohlo kdyby dotyčná dala vedle sebe fotky kola před a po lobotomii. Určitě nějaké má. A z cizího neštěstí plyne poučení - před odvozem do servisu kolo pořádně nafotit.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Nevim proč, ale zdá se mi to nějaký podezřelý. Zajímalo by mně co na to majitel servisu.
    Takovouhle do očí bijící zlodějinu, to už by musela bejt hodně otrlá nátura. Žeby už dopředu počítali s tim, že od toho nemá fotky než to tam dávala?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Taky mám podobný pocit. Nedokážu si představit, že by majitel zavedeného servisu takhle riskoval svou pověst kvůli pár cetkám. Buď se může jednat o vyřizování účtů mezi konkurenty (pomluva) nebo dotyčný servis zaměstnal nespolehlivého mechanika, který se obohatil na úkor klienta a (pověsti) svého zaměstnavatele.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oholeni kola v servisu

             

        Je to jeden z prvních cykloservisů a prodejen, který u nás začaly fungovat. Řadu věcí mi dali z bedny se šmelcem, loni mi Hakl zadarmo na počkání ze zbytků sestavil půlku indexovýho řazení na rám hybrida. Asi jim půjdu položit základní otázku ala redaktor soukromý televize: "Proč jste to udělali?", jo? :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2010
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Nikdy jsem v místních cyklokruzích neslyšel "Nechoď do Wide bike, kradou." Kromě toho jsou tam sami dva, nikoho dalšího nezaměstnávají. Korda dělá opravy, Hakl je za pultem. Nevěřím tomu. Třeba někoho namíchli, nejsou z nejlevnějších a neukecáš tam slevu na nový kolo.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oholeni kola v servisu

             

        Já jsem prostě takovej podezřívavej a nebudu věřit všemu co se napíše. I když je dneska možný úplně všechno. Prostě se mi to nějak nezdá.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2010
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Naštěstí to bude dost vzácná vyjímka a myslím, že i v tom servisu to není běžná praxe, ale spíš momentální "úlet" jednoho člověka.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Mě se tomu nějak nechce věřit....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    No, nebyli jsme u toho, takže těžko soudit... Mně by to takhle od stolu připadalo spíš jako cíleně vyslanou pomluvu, kde se autorství nějakému anonymnímu nicku bude těžko dokazovat. A internetem se šíří poměrně rychle...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Kdyby ten nick byl zalozeny v poslednich par dnech, tak bych to sem vybec nedaval, ale ze by si nekdo zalozil nick a pak rok cekal, aby se mohl pomstit konkurentovi, to mi prijde trochu prekombinovane...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Jinak samozrejme, ze to muze byt odvrzena pritelkyne/milenka/buhvico_jineho obvineneho, to netusim...

      Ale kdysi nam vypravela jedna ucitelka na gymplu, ze jeste za sociku davala kolo na serizeni a vratilo se ji s jinymi (horsimi) naboji. Sama to pry nepoznala, upozornil ji na to po case nejaky jeji znamy... Takze stat se to asi muze...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oholeni kola v servisu

             

        Tak tohle se děje občas v autoservisech (vlastní zkušenost). Ale ani tam to nedělají tak okatě.

        Jo, kdyby tam měla nové destičky a oni je vyměnily za skoro sjeté s tím, že si za měsíc přijde koupit nové a oni jí tam dají ty původní (měla by je i zajeté), tak to pochopím. Ale tohle mi přijde opravdu moc.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Moc tomu teda nevěřím. Jestli to bylo kolo x let starý a ještě k tomu z bazaru, za kolik by ty komponenty mohl asi prodat? Proč by riskoval pověst, negativní reklamu na internetu, případně trestní stíhání kvůli pár korunám a to ještě kdo ví jestli? A že by si dotyčná nevšimla, že tam je jiná vidle, chybějí kotoučovky atd?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: barakuda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Jen takový dotaz na abernathy. Pršelo o víkendu v Liberci? Já jen, že ta žena píše, že spěchala a že při nakládání pršelo a proto si toho nevšimla. No u nás bylo babí léto jak vymalované... A i dle Meteopressu pršet nemělo....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      V pátek nepršelo a v sobotu taky ne. Ale nejsem si jistej, jestli v sobotu nemají zavřeno.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    A teď na geocaching dotyčná píše, že by to ráda ukončila, že to vypadá, že se nějak dohodnou. Teda to by mě fakt zajímalo, co je tohle za levou?
    Ale hlavně už všichni vědi, jaký to sou zloději, všichni spravedliví už jim vymysleli trest atd.
    Čarodějnice! - hrrrr na ně, na hranici s nima!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2010
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oholeni kola v servisu

           

      Tak v tom pripade ukonceme hon na carodejnice i tady, zamykam s tim, ze nic nevime a nic se nedozvime... :)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2010
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oholeni kola v servisu

         

    Protože už bylo téma zamčené, připojujeme ještě reakci „druhé strany“, kterou jsme obdrželi od p. Hakla e-mailem:

    „Vážení,
    nehodlám se už zapojovat do další neplodné a zbytečné diskuse. Celou věc případu Mudr. Bůčkové předávám právníkovi. Nemám nic jiného než dobrou pověst.

    Dalibor Hakl, Wide bike Liberec“

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: Redakce
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

352 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024