reklama

Offline vzkaz

Neco jako na ICQ. Treba ted prave mizim na par dni na lehosraz a rad bych nekam umistil "Out of office". Treba 100 znaku (nebo 50), ktere by se zobrazily po najeti mysi na jmeno uzivatele, ktereho mam v pratelich (a pripadne i v diskusi)?

Jo, proc vlastne neni hlasovani i u titulnich prispevku v diskusi? Snadno by se tak treba na tenhle muj napad vyjadril nazor ostatnich...

[ Zpět ]
Datum: 08.09.2010
Autor: Murphy
  • Re: Offline vzkaz

         

    No když nejde hlasovat i u titulního příspěvku, tak ti ten bod dám sem. A nestydím se za něj.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Offline vzkaz

         

    Vzhledem k tomu, že se tu slejzá hafo cestovatelů, kteří tráví měsíce v zahraničí (zdravím jince) nebo na přednáškách (zdravím Howgha;-), tak by to byla užitečná funkce.
    Ani by to nemuselo být extra složité, není potřeba se vytahovat, kam jsem zmizel. Stačilo by při psaní soukromé zprávy nebo při nahlédnutí do profilu offline uživatele by na nahlížejícího nějakou formou vyběhlo upozornění: Uživatel XXX je offline do 32.12.2050, například;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Offline vzkaz

           

      Určitě by zase pro začátek stačilo využít "title". V profilu nějaká kolonka, kterou vyplníš a když na tvůj nick v seznamu přátel někdo najede, tak se mu v bublině ukáže co se děje. Ani technicky by to nebylo složite.

      Problém je, že by se z toho zmagořil google....ten "title" moc rád "čte".

      [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Offline vzkaz

           

      Jo to víte a potom na mě někdo bude prskat, že jsem fuč a nezadal jsem to tam :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2010
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Offline vzkaz

             

        Tak si tam dáš nastálo něco ve smyslu: pro_pa je občas mimo;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2010
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

473 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024