reklama

Odpružení pro croozer

Nedá mi, abych se podělil o nové zkušenosti. Včera nám přišlo odpružení doggy a tak jsem ho hned namontoval. Aniž bych chtěl dělat reklamu, první dojmy jsou pozitivní, prcek je jak v bavlnce a to jsme se pohybovali po lesní cestě a dlažebních kostkách. Takže je tu další možnost pro ty, kteří originální odpružení na croozeru postrádají.

[ Zpět ]
Datum: 04.09.2010
Autor: Cotus
  • Re: Odpružení pro croozer

         

    Zdravím, taky jsme koupili pružení DOGY a 100% spokojenost. snadná montáž bez úprav. Rychlá regulace dle terénu či zátěže vozíku, perfektní zpracování....prostě super. mužu jenom doporučit

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2011
    Autor: Dino
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružení pro croozer

           

      Ahoj, musím potvrdit napsané, odpružení DOGY opravdu nemá chybu. Dlouho jsme nad ním váhali a nelitujeme. I při rychlé jízdě složitějším terénem to s našimi dětmi jen lehce pohupovalo. Po těchto zkušenostech bez odpružení ani km.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2011
      Autor: katuzka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružení pro croozer

             

        jen dotaz, pasuje tohle odpruzeni i na starsi model, tz. 737?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2011
        Autor: idam
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odpružení pro croozer

               

          Jo jo, pasuje. My práve 737 máme. Pasuje to na vsechny vozíky vyrobene od 2005. Co jsem se docetla.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2012
          Autor: luciluci
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružení pro croozer

         

    Dnes mi dorazí vozíček a s odpružením Dogy také počítám. Budu ale zřejmě muset často kola demontovat (při vjíždění do výtahu). Chci se zeptat, jde i s odpružením kolo jen jednou rukou snadno sundat (podobně jako bez odpružení)?
    POužíváte Croozer také jako kočárek a necháváte odpružení i v tomto případě nebo demontujete?
    Díky za rady

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2011
    Autor: Mafina5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružení pro croozer

           

      Nevím, jaké přesně odpružení máme (tuším od velo fiala), ale k montáži je nutný klíč (říkal manžel, já to ještě neviděla).
      K tomu sundání kol pro průjezd - nevím, jak u nového modelu Kid for 1/2, ale u obou starých croozerů, co máme (starý model Kid for 1 a starý 535) sundání kol na zůžení nic neřeší, neb je tam pořád ještě ten přední nárazník, který je stejně široký jako nasazená kola... Momentálně používáme dvojmístný 535, parkovaný v panelákové kolárně/kočárkárně, šířka vozíku je 86, dveře jsou 80 (a hned dvoje), takže natáčíme a zvedáme (ale jde to ve všech variantách - kočárek, jogging, tyč na kolo). Akorát bez dětí, takže pokud mi tam usnou, tak kroužím po okolí, dokud se nevzbudí;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2011
      Autor: evcas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružení pro croozer

             

        Tak jsem se ještě kontrolně ptala hlavy rodu aprý jdou kola s odpružením sundat jednoduše, (to odpružení zůstane na kolech), tak teď nevím. Ted na víkend ten vozík s odpružením půjčujeme kamarádům, tak se pak zkusím přeptat na praxi.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2011
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        •      

          Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

          Datum: 22.10.2011
          Autor: ASI
    • Re: Odpružení pro croozer

           

      Kola se sundavaji stejnym zpusobem jako bez tohoto odpruzeni.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: kodl63
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružení pro croozer

           

      DOGY prodava rychlomontážní/demontážní sadu FAST. S ní není treba mit po ruce klíč a odpružení se sunda bez naradi. Uvažujem toto taky poridit. Kamaradka to ma a je spokojena. Koupili to na www.odpruzeni.cz .

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2012
      Autor: luciluci
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružení pro croozer

             

        Jo a kola se sundavaji stejne s odpruzenim jako bez nej.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2012
        Autor: luciluci
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (3 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023