reklama

Kterou Meridu?

Zdravím Vás všechny, jsem tady nový, trošku více se o jízdu na kole začínám zajímat až letos, přesedlávám z pěší turistiky a samozřejmě důležité je pro tento druh aktivity kolo :-). Chci investovat tak 16.000,- a líbí se mi dvě Meridy 2005. První je Merida Matts Miami (dobrá výbava k ceně) a druhým je MATTS SPORT 300-D (horší výbava, ale má kotoučové brzdy), nevím si rady. V případě největší krize si hodím korunou. Díky za názory. Samozřejmě pokud navrhnete jiný model, nebudu se zlobit :-).

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
  • Re: Kterou Meridu?

         

    A cross by ti nevyhovoval? Merida Crossway 8700 popř 8800 ?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (CykloBejk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kterou Meridu?

           

      Letos jsem řešil podobný problém a nakonec jsem zvolil lepší kolo bez kotoučovek. Sice to nakonec byl Author, ale Meridy (obě) jsem měl ve výběru. Jako třetí tam byl Apache. Od kotoučovek na kolech v ceně kolem 15000 mě zrazovali zkušenější kolegové bikeři. Tvrdili mi, že tam sice dají kotouče, ale nechají horší náboje,které pak dříve odcházejí. Noo a zatím jsem spokojený.
      Paja

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kterou Meridu?

             

        Díky moc za názor, mám podobný, taky se přikláním k lepší výbavě s V-brake. Asi zvolím tedy Miami. Ještě kouknu na toho Apache a Author, uvidím.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kterou Meridu?

           

      Díky, ale jsem pevně rozhodnut pro MTB, mám starší cross a na ty naše cesty to chce něco robustnějšího :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kterou Meridu?

             

        Merida dělá dobré krosy, pevnost rámu stejná jako u biku, dobrá výbava a je celkově ryhlejší než bike. Z hlediska pevnosti bych si opravdu hlavu nelámal, projedeš s tím všude! Mám taky krose a jsem spokojen (Meridu).

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterou Meridu?

         

    Ještě jsem koukal na Apache Tanka Tate Disc, Je v Shimano Deore a s kotoučovkama, dá se sehnat v akci za necelých 16000,-, co vy na to?

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterou Meridu?

         

    Ono taky záleží kolik vážíš. K vůli těm kotoučům. Jestli máš nad 85 kg, tak bych raděj volil kotouče.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Deyv ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kterou Meridu?

           

      Už mám víceméně jasno, koupím Merida Matts Miami a nechám tam přidělat kotoučovky. Díky Vám všem za názory.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Igor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kterou Meridu?

             

        ahoj
        u štěrby jí ted máš za 12.990,- tak se neunáhli a projdi weby.
        taky sem měl napřed kros protože sem si myslel že víc nepotřebuju. po 2 týdnech sem ho dal otcovi k svátku a koupil si mtb. ted pošilhávám po celopéru. zvaž to předem třeba mission sport po slevě výjde na 22. projel sem se na tom a je to prima kolečko:-) vim že to sou jiný peníze ale aby sis za dva roky nedrbal hlavu:-P přeju štastnou ruku při výběru

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kterou Meridu?

             

        Myslím, že děláš dobře - mám ji čtyři týdny (v tom červeném provedení + výměna plášťů za lehčí + rohy na vlaštovky) a supr! Jen zvaž, jestli se ti ty kotoučovky pro tvůj styl jízdy vyplatí, je to půl kila navíc!

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ligi)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024