reklama

Galasova cyklojízda č. 38

Termín: 24.10.2010
Místo: Praha

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.38 s názvem "Nedělní" která se koná dne 24.10.2010(Neděle)
Sraz v 18:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 18:15 hodin
Trasa: Folimanka, Otakarova, Michelská, Bohdalec, Hamerský rybník, Háje, Hostivařská přehrada , Rybářská bašta, Háje,…

Datum: 01.09.2010
  • Re: galasova cyklojizda c.38

         

    To nestačí dát sem jednu informaci s odkazem na jeho stránku http://galas.borec.cz/ se všemi akcemi, to sem budete dávat všech jeho stopětapadesát podobných manifestačních jízd po Praze ??

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2010
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: galasova cyklojizda c.38

           

      Napsal jsi to dost kulantně, já bych asi napsal, "jdi s těma galašovejma jízdama už do prdele" !!!

      [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2010
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: galasova cyklojizda c.38

             

        Asi tak jsem jsem to myslel :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.09.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: galasova cyklojizda c.38

               

          Jak tak na to koukám, asi bude momentálně zaostalej, či co.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2010
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: galasova cyklojizda c.38

             

        Hele frajere, když tě to štve, tak si to téma schovej. Vláďa je sice trochu spammer, ale dělá to v dobrém. Takovýhle opírání do lidí, když nevíš, o co jde, mě dokážou pěkně vytočit.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2010
        Autor: Vratislav
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: galasova cyklojizda c.38

               

          Hele frajere, já si to schovávám, ale už nestíhám a ta tvoje věta, že je spammer, ale v dobrém, tak ta mě rozesmála nejvíc. On ty viry a spamy posílá každý v dobrém. A to že má web a že by stačilo dát odkaz na jeho web, ho asi ani v dobrém nenapadlo, ne ?

          [ Zpět ]
          Datum: 03.09.2010
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: galasova cyklojizda c.38

                 

            Když si dáš autora na "blacklist", skočí ti automaticky všechna jím založená témata do skrytých témat a už tě to nebude dráždit ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2010
            Autor: Václav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: galasova cyklojizda c.38

               

          Něco mi uniklo? Normálně nereaguješ jako když ti někdo strčí ježka do trenek...

          Nemůžu si pomoci, ale s Holfim a Lelkem souhlasím. Čeho je moc, toho je zkrátka příliš.
          Můžu si ho dát na blacklist, jak navrhuje Václav, a dost možná to udělám, ale je mi to proti srsti, protože hajzl nebo sprosťák to není. Váhám kvůli tomu, že třeba založí téma, který by mě zajímalo a já ho neuvidím atd. atd. Black list považuju za to poslední řešení. Zkrátka jsem zvyklej s lidma vycházet a jen s několika jedincema odmítám apriori veškerý kontakt...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2010
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: galasova cyklojizda c.38

                 

            Vláďu znám osobně docela dobře, tak možná proto. Vím, že je do těch cyklojízd hodně zažraný, vymyslel je s malou inspirací v jízdách Auto*Matu, na které jezdil pravidelně tak dlouho, až se rozhodl rozjet vlastní projekt trochu jinak. Investuje do toho spoustu času a i peníze a pokud jde o jejich propagaci, je neúnavný a někdy poněkud neodbytný - což ovšem jaksi patří k jeho osobnímu charakteru.

            Galasovy cyklojízdy rozhodně nejsou žádné manifestace. Jsou to prostě přátelské projížďky, většinou po cyklostezkách, po zajímavých místech a s finále v hospodě. Jestli mají nějaký cíl, tak je to projet se v pohodě po městě a jeho okolí, a možná tak trochu ukázat, že to už jde.

            Tady dost lidí slyší "cyklojízda" a představí si critical mass v newyorském stylu nebo nějakou ekoanarchofašistickou akci a hned jsou všichni nabroušení. Někde vedle (tuším že u akce TOP09) se vedla debata, kde Hrabosh dost tvrdě hájil "trademark" toho pojmu, ale on se ten pojem skutečně zobecňuje. Za pár let bude slovo "cyklojízda" znamenat prostě jakoukoliv veřejnou cyklistickou projížďku po městě a jeho okolí.

            Rozpálil jsem se ale nejspíš pro to, jak se tu do něj někteří opřeli za něco, k čemu je myslím ten seznam akcí určený - že tam dává každou jízdu? Vždyť ten seznam akcí je snad určený právě k tomuhle, ne?

            [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2010
            Autor: Vratislav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: galasova cyklojizda c.38

                   

              ano je k tomu určený a kdyby to šlo, dám si na "Black list" celý ten seznam :-(
              Zahltí to celou přední stránku a nějak mě otravuje pokaždé to téma otevřít, dát skrýt a zavřít. Kdyby to aspoň šlo jedním úkonem a ne třema.... :-(
              A to musíme dělat všichni, koho zrovna tohle nezajímá. Já třeba na pohodovou projížďku od šesti večer v neděli až do Prahy nepojedu. Holfi od Budějic a Ronda od Hradce asi taky ne. Kdyby toho nebylo tolik, nikdo z nás by nereagoval tak negativně, jenže neustále muset schováta desítky jen jeho témat plus desítky dalších, je opruz :-(

              [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2010
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: galasova cyklojizda c.38

                     

                Děkuji, napsal jsi to přesně jak to cítím i já a i v předchozím tvém příspěvku s blacklistem, nemám na něm ani toho práskače Medvěda(zatím) ;o))

                [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2010
                Autor: Holfi
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: galasova cyklojizda c.38

                     

                Já nevím, mně tohle zatím nikdy nevadilo... Pokud se k té (jakékoli, nejen Galasově) vyjížďce vyvine diskuze, tak se v ní často objeví něco zajímavého. Pokud se nevyvine, tak bez příspěvku téma z té první strany spadne do "neviditelna" tak do hodiny... Takže témata, co se mi od názvu nezdají pro mě zajímavá, nepotřebuji ani otvírat, ani skrývat. (Skrývám - výjimečně - jen ta témata, která se dlouho hojnými diskuzemi drží na začátku a přitom mě nezajímají.)

                [ Zpět ]
                Datum: 02.10.2010
                Autor: Ifča
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: galasova cyklojizda c.38

                       

                  Přesně tak. Obvykle víc sleduji tak tři čtyři témata, současně ale rád vidím, jestli se někde hojně nediskutuje. Skrývám jen málokdy. A k čemu se nedebatuje, to brzo spadne dolů.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.10.2010
                  Autor: Vratislav
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: galasova cyklojizda c.38

         

    Že bych taky zorganizoval nějakou "Gulášovou cyklojízdu"???

    [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: galasova cyklojizda c.38

           

      A to by mohlo mít úspěch

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: galasova cyklojizda c.38

             

        A že jo. Něco mě napadlo....:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: galasova cyklojizda c.38

               

          Tak šup sem s tím

          [ Zpět ]
          Datum: 02.09.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: galasova cyklojizda c.38

           

      Třeba na otočku do Szegedu... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2010
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: galasova cyklojizda c.38

             

        A podél Dunaje a Tisy tam a zpátky :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: galasova cyklojizda c.38

               

          Přes Bratislavu, Znojmo a Hovězí, aby to bylo stylový :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.09.2010
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: galasova cyklojizda c.38

                 

            A nebo to vzít na žďársko...tam je zas Vepřová.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.09.2010
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: galasova cyklojizda c.38

                   

              Sím, sím my tu máme Hříběcí.

              [ Zpět ]
              Datum: 21.10.2010
              Autor: Peldy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: galasova cyklojizda c.38

                     

                Přes les to mám do (Horního i Dolního) Jelení.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.10.2010
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

239 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024