reklama

Kolo pro socku

Zdárec,poradte my kolo do 30k. Mám dva roky starý kolo a chci už nějakou lepší káru. Peněz moc nemám,jak píšu může bejt do 32k nejvíc. Nechci bazarovku!
Chci jezdit po lese a tam kde neni nějak moc bláto. Hlavně né fula nebo toho leháče,to nejni nic pro mě a je to prej stejně na houby. Na internetu je tolik kol a jak se v tom mám kurna vyznat?? Já se v tom neorijentuju.
Poradte my pls. Já si pak vyberu nejlepší za ty prachy.

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2010
Autor: hasa
  • Re: Kolo pro socku

         

    "Peněz moc nemám,jak píšu může bejt do 32k nejvíc"?!?

    Hele, €bolo, fakt už táhni do prdele. Stejný styl psaní, stejné debiloviny, stejné hrubky... Zajdi si k Chocholouškovi a už na tomto webu neonanuj.

    Avada Kedavra!

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Kolo pro socku

           

      Co to je "avada kedavra" ???

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro socku

             

        Asi neco jako "adios spermios" :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: m
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Kolo pro socku

               

          Takže asi nic lichotivýho, že jo!? :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2010
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro socku

             

        Avada kedavra

        Smrtící kletba. Patří mezi tři „kletby, které se nepromíjejí“ – za její použití je kouzelník poslán na doživotí do Azkabanu. Člověk, proti kterému je použita, uvidí zelené světlo, uslyší svištivý zvuk a zemře. Jediný tvor, o kterém se ví, že ji přežil, je Harry Potter. Podařilo se mu to, protože ho chránila láska jeho matky, a to přesto, že ve chvíli útoku na Harryho už byla mrtvá. Kouzlo se obrátilo proti lordu Voldemortovi, který nezemřel díky viteálům. Harrymu po kletbě zůstala jen jizva ve tvaru blesku na čele a spojení s lordem Voldemortem, který na něj přenesl část své duše.

        Nejsem Potterista, ale před pár dny jsem se o tom náhodou bavil s panem okresním hejtmanem; prostě děcka kámoše blbla, posílala na sebe zaklínadla, tak jsem si na ně našel toto "nejmocnější" kouzlo a tím je vyřídil. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro socku

           

      Musím se jí zastat. Od jisté doby je zhrzená a ten, kdo ji zhrdil, se stále pohybuje (a je oblíbený) mezi NaKoláky. Neměli bychom mu dát ´červenou´, třeba by pak přestala trojčit ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2010
      Autor: pavka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kolo pro socku

         

    € ? :-)
    Já ti to zjednoduším. Začni nadávat rovnou, ať to máme hned za sebou a můžeš začít vymýšlet další nick a záminku. A snaž se být trošku originální, furt se opakuješ...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2010
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kolo pro socku

           

      Je to na tuti vona... Dělá krom jiného (stejný styl) i stejné "hrubki"...
      Fakt bych asi zavedl povinnou registraci přes mobil a za prachy. Dvacka by nikoho nezabila a byl by snad od takových kráv a volů pokoj (resp by jich bylo snad méně)...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2010
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Kolo pro socku

             

        Nic proti. Ale myslíš, že by se za tuhle cenu přeregistrovali úplně všichni ? :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro socku

               

          Nejsem schopen odpovědět... A hlavně - nejsem majitelem webu. Majitel webu potřebuje návštěvnost (=zobrazení reklam). Platit za registraci by pochopitelně omezilo (výrazně?) počet uživatelů a tím i příjmy z reklam. Já to chápu, někdo/něco provoz zaplatit musí.

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2010
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro socku

             

        a proč si myslíš, že jí by dvacka zabila?

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro socku

               

          Tak €bola by to měla za pade... :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2010
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Kolo pro socku

               

          A co dvacet dvacek? Nebo sto? Nebo jeste vic?

          Nebo ze by treba pravo na cenzuru ve vlastnich diskusich mel jen ten, kdo bude mit osobni "proverku" nebo komu nekdo "provereny" potvrdi bezinfekcnost?

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Kolo pro socku

                 

            Stačilo by, kdyby se právo na cenzuru vázalo na časový zámek, případně na počet příspěvků. Prostě nováček by cenzurovat nemohl...

            [ Zpět ]
            Datum: 31.08.2010
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Kolo pro socku

                   

              No, moc nestačilo... Todleto má docela výdrž. Asi by byl pár dní pokoj, ale pak by stejně těm nickům postupně nabíhala diskutovací doba. (Na počet příspěvků už vůbec ne, pak by to diskutovalo ještě víc než teď.)
              Ale ta cenzura přece v podstatě nevadí - založí si to nějaké svoje blbé téma a v tom si maže, to je mi fuk. Víc mi vadí právě to, kolik takových blbých témat je pořád zakládáno (ale zaplaťbůh za to, že to zatím minimálně leze do témat jiných).

              [ Zpět ]
              Datum: 31.08.2010
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Kolo pro socku

                     

                Nakonec stejně asi zbyde jen starý dobrý osvědčený postup: poslat to do prdele a skrýt téma... :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 31.08.2010
                Autor: hekynen
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Kolo pro socku

         

    Tvl....že tě to baví, duševní mrzáčku.

    Hele. Víš, že tím lidi už ani moc nenasíráš? Mě teda ne. Já se jen zasměji, jak jsi blbej (blbá).

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2010
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Mila €bolo,

         

    rad bych Te o neco pozadal:
    Nevyplytvej nam, prosim, vsechny shluky 3, 4, 5, 6 a vice pismen, aby zbyly nicky i na jine lidi.

    Dekuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024