reklama

Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

Zdravim vsechny cyklisty, mohl byste mi nekdo poradit pls, kde bych mohl sehnat tento typ rukavic :

http://www.merida-bikes.com/en_int/cms/18/gloves
STYLE NO. : MD-0911 (cerno-zeleno-bile)

nasel jsem je pouze na teto strance a nikde v CR je nemuzu sehhnat. Neznate nejaky zahranicni e-shop, odkud by se daly objednat. dekuji vsem za tipy

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2010
Autor: Eliii
  • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

         

    Co zkusit obvolat místní prodejce Meridy ;-)

    http://www.merida-bike.cz/clanek/prodejci...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2010
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

           

      Byl jsem u jedny prodejkyne v plzni a rikala mi, ze mam koukat na produkty co jsou na ceskym webu meridy, ze z tech mezinarodnich neobjednava :(. Tak sem si mysle, ze by se daly sehnat nekde v zahranicnim shopu, jenze sem to nikde nenasel...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2010
      Autor: Eliii
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

             

        No, až mi tuhle informaci sdělí těch prodejců o něco více, minimálně 3, tak to asi opravdu jinak nepůjde... Pak bych to teprve řešil v cizině.

        Ale stejně si myslím, že by to měli být schopni objednat na krám hezky sami, když už se tváří jako "prodejci Meridy"... Slušné krámky jsou schopny sehnat cokoli, jenom si člověk občas trochu počká.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2010
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

               

          Taky si to myslim, tvrdila mi ze ma zbozi jen z nabidky ceskyho webu.Nevim asi se o to nechtela starat nebo co...

          [ Zpět ]
          Datum: 20.08.2010
          Autor: Eliii
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

         

    smím se zeptat, co je na nich tak zvláštního, že chceš právě tyhle? Nebuzeruju, jen se ptám, fakt by mě to zajímalo....

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

           

      Co myslis? :D Proste se mi dost libej...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2010
      Autor: Eliii
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

             

        Hezký (rukavice), ale netrouf bych si je kupovat po netu. Vypadaj všechny stejně, ale když jsem si nějaký vybíral, ne všechny sedly. Asi jako boty. Nejlíp prubnout a dát na pocit.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

               

          Jenze chci nejaky od meridy a jiny se mi nejak moc nelibej :-D .Vim ze dulezita je funkcnost, ale kdyz uz neco kupuju, chci aby se mi to libilo

          [ Zpět ]
          Datum: 20.08.2010
          Autor: Eliii
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

                 

            I kdyby velkikostně nevyhovovaly, malý nebo velký, hlavně když se líbí a ladí s kabelkou :-)
            V úterý jsem si zkoušel dva různé modely rukavic Merida (ale ne ty co se ti líbí), nejsou špatné, je to takový lepší průměr, ale je to věc ty rozměry rukavic (a všeho oblečení i bot) vyráběných v Číně něbo někde tam v okolí.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.08.2010
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo rukavice merida, kde sehnat tento typ...

             

        aha, tak to mě nenapadlo...
        Já myslel, že mají něco speciálního co se funkčnosti týče, co jiný ne, že proto ti stojí za to riskovat objednáním na netu, že ti nesednou atd.
        Vzhled mě u rukavic nebo třeba bot zajímá až jako uplně poslední. Pro mě je hlavní jestli mi sednou, použitej materiál, funkčnost atd.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024