reklama

Axel Elite 80mm nebo 100mm

PLánuji v nejbližší době koupit vidlici Axel Elite, ale nevím jestli 80 nebo 100mm variantu. Jaké jsou výhody a nevýhody? Vážím 75kg. Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto vidlicí?

[ Zpět ]
Datum: 08.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (PeTaS ([email protected]))
  • Re: Axel Elite 80mm nebo 100mm

         

    No asi tak,mám letošní vidlici Axel Elite 100mm LO,zprvu bomba oproti RST Gila TL co jsem měl původně,ale po krátkém čase vidle začala tuhnout,ale bylo to tím,že doporučují asi po každé vyjíždce otřít povrch vnitřních nohou od prachu a mastnot a poté namazat...Ale je to tak,vždy když dorazím,otřu nohy a molitanem namočeným v plně syntetickém mot. oleji přejedu kluzáky a propéruju,pak je to docela"žehlička"... Mám kotoučovky,tak ty po čase asi taky prověří,co vidle vydrží.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pablo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Axel Elite 100mm

         

    se mi letos podarilo "prorazit", pouze pravou stranu. jahody na hnoji. jinak spokojenost. delsi, vetsi vule?
    PS: 85kg ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mdk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024