reklama

prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

Zdravim tak jsem asi na nejakej cas dojezdil… Bylo mi zcizeno kolo Cannondale Prophet 800 rocník 2005 cerné barvy vytuněno do nebes.
Kolo bylo odcizeno v Praze 10 dne 7.8. 2010 cca v 16:00 z ulice V předpolí krizici se s ulici Na Hroudě. Pravdepodobny pachatel je vysoky rom (cikan)vek cca 25–35.Zlodej se v miste vyskytoval nahodou a pri me smule a hlouposti kolo z cicil v dobe prudkeho deste , pred kterym jsem se schoval v mistnim hostinci . Kolo bylo zcizeno zamcene a zlodej se snim pohyboval smerem k centru po ulici Na Hroude a dale pak po ulici Vladivostocka a nebo Vrsovicka. Kradez byla zjistena asi po dvou minutach a k domnence ze jel do centra me vede vypoved nahodneho cyklisty ktery jel z centra ulici Na Hroude a vsiml si typka ktery jel v civilu na kole ktere mu podle vypovedi nesedelo :((

Chtel bych Vas vsechny co jsou z mista kradeze a nebo kdo videl tohle kolo o pomoc muj tel je 775 156 390. Mam zajem si kolo klidne i vykoupit zpet za blbost se plati … diky vsem za info
ja jsem na dne…

PS: ano jsem tu poprve ale i tak vas vsechny moc prosim za kazdou informaci k nalezeni kola, kterou patricne financne ohodnotim děkuji

[ Zpět ]
Datum: 10.08.2010
Autor: Janouch
  • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

         

    To je mi ale hnusný kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2010
    Autor: pells
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

           

      Tak předveď svoje, mamlasi...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

             

        KOmu tu nádáváš plantážníku ?

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2010
        Autor: pells
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

               

          Hmmm, zase virus...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2010
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                 

            Kdo ?

            [ Zpět ]
            Datum: 10.08.2010
            Autor: pells
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                   

              ...krvácivá horečka...

              [ Zpět ]
              Datum: 10.08.2010
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                     

                Kde ?

                [ Zpět ]
                Datum: 10.08.2010
                Autor: pells
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                       

                  Mrkni do zrcadla ...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.08.2010
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                         

                    Co ? Asi si sedim na vedení.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 10.08.2010
                    Autor: pells
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

                           

                      Očividně.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 10.08.2010
                      Autor: Kominík
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

         

    Nepříjemná záležitost...
    Nicméně - kolo bylo zamčené?!? A odjel na něm?!?
    Co jsi to měl za nicotný zámek, že mu nedělalo problém jej překonat?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: prosím o pomoc při krádeži kola Cannondale Prophet

           

      zamek byl ale to dnes neni zadny problem .. necekam ze se vam nekdo to kolo pokusi prodat spis jsem myslel ze kdyby to kolo neko videl at da vedet na mul tel. nebo jen sem na web
      to kolo je pro me citova zalezitost

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2010
      Autor: Janouch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024