reklama

Naradi klíč

Pro pražaci,prosim vam,že nahodne jste videli v obchode,prosim napište mi kde prodava,jen do čtvrtek 5.8.,nebot odjezd pryč na cyklodovču. Ano mam ho,ale syn vzal naradi na 14dni na kole a zrovna termin ja take pryč,prave potrebuji naradi. Nechci jine typ naradi klič,jen stejne typ na fotce,jsem spokojena na obyčejne naradi klič. Take marne jsem hledala na net,neni typ. Cely tyden jsem hledala naradi klič v ruzne obchode,take bohužel obchody zmizeli,prekvapena.Take davno asi pred 10lety prodavaji lepši cykloveci,letos už horši,vždy chybi veci. Ptala jsem v ruzne obchode hadičku k pumpičku,rikali nema. Fakt zajimave nema hadičku.

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2010
Autor: Arabice
  • Re: Naradi klíč

         

    Takovouhle sadu klíčů(nevím rozsah) jsem zrovna dnes viděl v Kauflandu. Je to paradox - v Kaufu jsem koupil naprosto skvělou trumpetu na kolo. Je taková zahnutá a název poštovní trumpeta. Ve všech cykloobchodech, kde jsem se na ni ptal, na mě hleděli jak na cypa a nevěděli o čem mluvím. Zlatý Kauf.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Naradi klíč

           

      myslíš takovouhle ? :-)
      http://www.kupkolo.cz/produkty/Zamek_79/Klakson...

      Trumpetku a jogurt v Kaufu jo, ale nářadí ? Dost velká pravděpodobnost, že bude z perníku...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2010
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Naradi klíč

             

        Jo přesně takovou. Troubí jak trouby archandělovy. I bruslaři uhýbají na stranu. Akorát včera jedna husa, přestože mě slyšela jela umíněně vprostřed. Její kámoška co jela po kraji uhnula ještě víc ale tohle střevo ne. Málem jsem do ní vrazil. Trochu ji omlouvá, že byla tlustá, škaredá a pitomá.
        Nářadí v supermarketech taky nekupuju. Vlastně kromě potravin nic.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2010
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Naradi klíč

               

          Však taky zkoušej vychýlit těleso s vlastní, už patrně nemalou, gravitační silou pouhým vlněním vzduchu... :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2010
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Naradi klíč

             

        Klice jsem kupoval v sade za par kacek v Tescu. Tusim 79,-. Z jedne strany stranovy, ze druhe ocko. Zatim drzi.
        Kdyz napisu, ze v Testudu maji trumpetek obvykle hned nekolik typu na vyber, budete to povazovat za reklamu, nebo za doporuceni? 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Naradi klíč

               

          Věrohodně dolož, že jsi tam v posledních pěti letech nedělal, nechystáš dělat a že tam nedělá ani nikdo z rodiny, nebo přátel, že nemáš jejich akcie, ani společnou banku, nebo do tvého pekařství nechodí jejich zaměstnanci pro čerstvé houstičky - a pak to možná projde... :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2010
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Naradi klíč

                 

            Ty mlc, Ty a bracha jste se na jejich kolech taky cely den vozili zadarmo... 8-D

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2010
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Naradi klíč

                   

              Na to se nedá zapomenout, teda na ten den fantastické jízdy :-) Taky se tím všude a pořád chlubím.
              Bydlet v Holandsku, tak snad už mám doma dva.

              [ Zpět ]
              Datum: 03.08.2010
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Naradi klíč

               

          Ty jsi tady oblíbenej, tak já za doporučení.:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 04.08.2010
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Naradi klíč

         

    Uff,už mam ho. Zajimave,že pred psani komentar jsem hledala v ruzne obchody a google,nejde. Po psani komentar nahodne šla do obchode Prahy 7 hotovo koupila obyčejne tenke klič,pumpove hadičku.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2010
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Naradi klíč

           

      Klasický šlauchový pumpy mají za 80kč na rohu Kostelní a Dukelských hrdinů. Mají k nim i šlauchy na míče. To ví každej, stačí se zeptat :)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2010
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Naradi klíč

             

        Už mam hadičku pumpovu. Koupila Pha7- dukelske armady rohu.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2010
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024