reklama

Mlžení brejlí

Teď posledni dobou se asi víc potim nebo víc funim a když zastavim na křižovatce tak nic nevidim a musím sundavat a porád otírat a docela mne to štve, nejsou nějaký ubrousky který tomu zabraňujou?? Napadlo mi ty skla někde maličko provrtat. :-DDD sou z plastu tak by to šlo vpoho. :-)) Nikdo podobnej ploblém nemá?

[ Zpět ]
Datum: 30.07.2010
Autor: hold
  • Re: Mlžení brejlí

co třeba použít vyhledávání?

Stačí rozetřít kapku jaru suchým ubrouskem. Chvíli to vydrží :-)

[ Zpět ]
    Autor: Kukyn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Copak ty nejezdíš v duchu rčení "mlha přede mnou, mlha za mnou?" :-)

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Starý osvědčený glycerin.

[ Zpět ]
    Autor: Radix

sundej brejle....
    dneska jsem je zapomněl doma a je to nezvyk jet bez brejlí, mhouřil jsem očička a viděl hůř než se zamlženejma brejlema :-)

v optice jsem koupil nějakou vodičku, zkoušel sliny (jako v masce na potápění) atd. atd. všechno funguje jen z části. Je to lepší, ale ne dobrý...

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír

Já jsem zorníky nahradil síťkou proti hmyzu.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To musíš furt čistit a vybírat, ne? Co takhle jen obroučky a místo skel placebo efekt. Heliový.

[ Zpět ]
      Autor: Zden42

Co to meleš, jaký placebo? O to přece ženský při porodu přijdou!

[ Zpět ]
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Já husa zapoměla!

[ Zpět ]
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

111 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017