reklama
Město: Praha

Vyšehradský tunel

Byli tam včera i dnes měšťáci a vybírali průjezd tunelem je za 100,-kč zatím.Já vůl jsem je přehlédl takže jsem chudší o 5 piv.

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2010
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    Somráci, kde mají být, tam nejsou, doufám, že v pátek už zase budou, tam kde jich je potřeba.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyšehradský tunel

           

      No nevím asi raději bacha protože jsem je tam viděl již častěji jen to dnes neklaplo.Ale ten dnešní kupon si dám zarámovat.Je to můj třetí za celý život na silnici.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    Přečti si knihu Lovec kaktusů, kterou napsal Alberto Vojtěch Frič.
    Ten přivezl do Prahy jihoamerického Indiána z kmene Čamakoko Čerwiuše, kterého nechal volně chodit po Praze.
    Čerwiuš chtěl projít vyšehradským tunelem, kde se vybíralo mýto (bylo za Rakouska-Uherska).
    Při vstupu tedy zaplatil mýto, došel do poloviny, ale bál se, tak se vrátil. Mýtný po něm chtěl opět mýto. To se mu nelíbilo, tak mýtného hodil do Vltavy.
    Takhle se to řeší.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: Radix
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    Byli na kolech? Jestli jo a potkam je, zkusim jejich fyzičku :-) Jezdim brzy ráno, to jsou určitě ještě někde zašitý :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: Kukyn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    Jsou tam už skoro měsíc. Mají to snadné, jestli mají za úkol naplnit cyklistickou kvótu, tak jedině tam.

    Je to o to větší nesmysl, že při vedení kola v tom tunelu se dva nevyhnou.

    Já tedy (společně s dvěma lidmi z pražské cyklokomise) prohlašuji, že kdykoliv pojedu Vyšehradským tunelem, z kola slézat nebudu. Můžete se přidat (viz http://www.prahounakole.cz/2010/07/15... )

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    To jsi měl docela za levno - mě onehdá moje setkání s měšťáky stálo 2,5 tis :o)))
    A taky si to nechám zarámovat - moje třetí pokuta :o)))
    Byly bestie zašitý u starý Ruzyně těsně před terminálem a jakoby náhodou zrovna v den a hodinu, kdy jsme měli odlet turnusu...
    A nějak se jim nelíbilo, že mi na 50tce naměřili rychlost 76... :o)))
    Měla jsem s to chutí mu říct, že znám spousty chlapů, kteří za mnohem menší peníz předvedou větší divadlo, ale radši jsem to nechala být. Nevypadal na to, že by rozuměl legraci :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšehradský tunel

         

    Nezbývá, než jezdit přímo tunelem jako tramvaje :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyšehradský tunel

           

      Z centra to jde, ale zpet? 8-(

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyšehradský tunel

             

        zpet do jde taky. Videl jsem tam uz dost cyklistu co jezdi primo v provozu. Nekdy je to rychlejsi a snazsi nez jet po cyklo...

        ikdyz ja si treba oblibil cestu po druhem brehu, je tam min lidi :)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2010
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyšehradský tunel

             

        Jak píše pb, sjedu u porodnice a najedu na stezku znovu za tunelem.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2010
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyšehradský tunel

               

          Jen ten prejezd neni az tak bezpecny.
          Videl nekdo vybirat policajty u Agipu u mostu? Tam je taky nejake "ved kolo", nebo neco podobneho...

          [ Zpět ]
          Datum: 29.07.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vyšehradský tunel

                 

            Tam je snad konec stezky, či co, holt musíš jezdit benzínkou :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2010
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vyšehradský tunel

                 

            Tam jsou přechody pro chodce. Při sčítání v roce 2008 tam na 800 cyklistů, kteří projeli, vedli kolo dva.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2010
            Autor: Vratislav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vyšehradský tunel

                   

              A to ti 2 určitě píchli :-)), proto vedli.

              [ Zpět ]
              Datum: 29.07.2010
              Autor: pro_pa
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024