reklama

Hope Floating Saw

Zdárec bikeři,
chci tyhle kotouče na bika a je tady někdo kdo má s nima nějaký zkušenosti? Hodně bikerů tvrdí že je to to nejlepší co k brzdám na bika dát. Jenže dost dobře nechápu rozdíl s normálníma kotoučema a hlavně mne dost štve jejich cena. Tak mi k tomu něco povězte pls. Jana

[ Zpět ]
Datum: 27.07.2010
Autor: hold
  • Re: Hope Floating Saw

         

    Lepe chladi, dele vydrzi

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hope Floating Saw

           

      Zdárek,
      jo to vim ale to přeci neni všechno. Ještě hezky vypadaj přece muhehehe a o to tu de předevšim nu ni? :-DDD

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2010
      Autor: hold
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hope Floating Saw

             

        To rozhodně není všechno. Jsou tu také nedostatky. Z ne tak málo brzdami tam ten spoj těch dvou částí vadí a jde to použít pouze s lehkým opilováním třmenu (tedy kdo je chce použít by si měl nejprve ověřit, jak jde použít z konkrétní brzdou).

        Uvedené přínosy jsou, ale zase to není žádný extrémní rozdíl. Proti přehřívání třeba mnohem více pomohou sintrované desky a větší velikost kotouče.

        A co se týká výdrže, tak ta je větší. Jenže si je třeba odpovědět také na otázku, zda ji dokážeš využít. Tím myslím to, že jsem ještě v životě žádný kotouč nestačil sjet, to ho dříve dokážu zničit tím, že byl hodněkrát ohnutý a už po x-té nejde zcela dobře srovnat. Při tomhle zacházení je ten spoj těch dvou částí na škodu (ten mikroposun v tom spoji, co to umožňuje ohnutí kompenzovat nedokáže a ohnutí a rovnání je u nich větší problém).

        Já je hodnotím jako špičkové kotouče. Za tu cenu co stojí a co za to přinesou bych si je ale stejně nepořídil.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2010
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hope Floating Saw

               

          Jak predem poznam, zda nyty kotouce budou skrtat o trmen? Tyka se to vsech velikosti nebo jenom napr 160, 183 nebo 203mm? Kdyz koupim tyto 160mm http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek... na brzdy Sh. XT bude s tim problem? Thx

          [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2010
          Autor: kotres
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hope Floating Saw

                 

            Bez vyzkoušení to nepoznáš, takže jedině pohledat, zda někde neřešil totožný případ. A pro různě velké kotouče to není stejné (u přední někdy 160tka nešla vůbec a se 183mm to bylo už ok), takže i na tom záleží.
            Z hlavy netuším co s čím sedí, případně pohledej na Bike foru, tam se řešilo více kombinací a někdo pilovat musel, někdo ne.

            [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2010
            Autor: Mlok
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hope Floating Saw

                   

              Ok, diky. Na B-F jsem se dival jiz drive. S tou 160mm jsi me trosku zarazil, nekde na B-F psali, ze ma uzsi nyty a delat by to nemelo. Zkusim jeste pohledat na zahranicnich forech.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2010
              Autor: kotres
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            •      

              Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

              Datum: 22.10.2011
              Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024