reklama
Země: Španělsko Španělsko

Jak přepravit kolo do Španělska?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s přepravou kola po Evropě, přesněji řečeno do Španělska. Lístek mám na autobus Eurolines, který ale bohužel kola nebere. Nevíte někdo, jestli se dá kolo přepravit samostatně vlakem nebo tak nějak? Díky předem za jakoukoliv informaci!!!

[ Zpět ]
Datum: 26.07.2010
Autor: nini0
  • Re: Jak přepravit kolo do Španělska?

Vlakem kolo samostatně se ti asi nepovede.
    Já jel do Španělska loni a jel jsem s nějakou cestovkou která mně přibrala k zájezdu když měla volné místo.Bylo to super cestování a za cca 24 hod jsem byl na místě(kousek nad Barcelonou).Kolo jsem musel složit do krabice.

[ Zpět ]
    Datum: 26.07.2010
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Kanárské ostrovy – Lanzarote na kole

(Kuba Kmínek, CK Kudrna)
14.02.2018, 8 dní
9 100 Kč
cyklistický Letecky

Kanárské ostrovy – Lanzarote na kole

(Kuba Kmínek, CK Kudrna)
28.03.2018, 8 dní
9 100 Kč
cyklistický Autobusem

Kanárské ostrovy – Gran Canaria na kole

(CK Extrem Tour)
15.04.2018, 4 dny
15 420 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Kamaráda

včera
Hledám kamaráda na společné pohodové jízdy po cyklostezkách. Nehledám závodníka. Prostě ježdění na pohodu. Praha…

Hledám: Na kole po Evropě

17.01.2018
Ahoj, hledám parťáka a nebo parťačku na cca měsíční cestu po Evropě. Já 28 let, více informací osobně.

Hledám: Ahoj.

Hledám: Ahoj.
15.01.2018
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 30-45 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (14 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | včera

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018