reklama
Země: Španělsko Španělsko

Jak přepravit kolo do Španělska?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s přepravou kola po Evropě, přesněji řečeno do Španělska. Lístek mám na autobus Eurolines, který ale bohužel kola nebere. Nevíte někdo, jestli se dá kolo přepravit samostatně vlakem nebo tak nějak? Díky předem za jakoukoliv informaci!!!

[ Zpět ]
Datum: 26.07.2010
Autor: nini0
  • Re: Jak přepravit kolo do Španělska?

Vlakem kolo samostatně se ti asi nepovede.
    Já jel do Španělska loni a jel jsem s nějakou cestovkou která mně přibrala k zájezdu když měla volné místo.Bylo to super cestování a za cca 24 hod jsem byl na místě(kousek nad Barcelonou).Kolo jsem musel složit do krabice.

[ Zpět ]
    Datum: 26.07.2010
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč
Tip na letošní dovolenou

Mallorca na kole: Svěží vítr

(CK Bondo)
17.05.2018, 11 dní
17 490 Kč
cyklistický Letecky

Mallorca na kole: Svěží vítr

(CK Bondo)
13.09.2018, 11 dní
18 910 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

109 cyklistů (3 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017