reklama

Spolujezdec na nosici

Ahoj, kdyz uz mame tu okurkovou sezonu ;)
tak me vcera pred spanim napadlo, da se na lehaci typu Azub 5 vezt spolujezdec/spolujezdkyne na nosici (na stangli to predpokladam nejde urcite:-))) ) stejne jak na klasice? Nebo to posune teziste prilis vysoko a bude to nestabilni? Spolujezdkyne budiz lehka a nosic nevylomi... ;)) Samozrejme je to akademicka otazka, zkouset to nebudu, uz jen mnou je kolo zatizene dost...

[ Zpět ]
Datum: 22.07.2010
Autor: E-Ryc
  • Re: Spolujezdec na nosici

         

    Tož já to jednou zkoušel s Azubem 4. Vlnilo se to a trochu hůř se to řídilo, ale šlo to.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2010
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spolujezdec na nosici

         

    tiez mi to uz prislo na um:) ..moja rura na klasike uz tich babeniek odviezla dost, ale lehac je uz prilis intimny a verejny, ak bi to aj slo, este tak na trike, dvojkolka je uz o hubu,.teda dve hubicky..ehm:P

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2010
    Autor: PolloK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spolujezdec na nosici

         

    Na leháči jedině pozice "na koníčka", ale spolujezdkyně by musela být lehčí....teda váhově...kdo by se s tím dřel.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2010
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spolujezdec na nosici

         

    celkem bez problémů jsem takhle spolujezdkyni vozil, dokonce i s plnejma brašnama, ale spolujezdkyně měla asi 17kg.... :-)
    Jelo se celkem v pohodě. Akorát jsem na nosič přivázla gumicukama nafukovací polštářek a totéž na sedlo a dělal z ajízdy "mluvící zpětný zrcátko", což se jí dost líbilo :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spolujezdec na nosici

         

    Vezl jsem jednou syna na nosiči vzadu. Kolo AZUB. Byla to spíše nouzová situace než záměr něco zkusit. Nebyl s tím až takový problém jet. Desítky kilometrů bych ho vezl nerad, ale to ani
    na klasice na štangli není ono...
    Nejvíc jsem měl strach o ten nosič.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2010
    Autor: MirekS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

452 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024