reklama
Země: Rakousko Rakousko

Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

Napište zkušenosti s kempy ve Vídni a okolí... Slyšel jsem, že třeba Neue Donau nic moc a fuj, fuj... Tak který je opravdu dobrý?

Díky.

[ Zpět ]
Datum: 15.07.2010
Autor: marrier
  • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

         

    Tak ve Vídni teda opravdu na výběr nemáš, protože tam je jeden kemp na východním okraji Vídně u Dunaje (to je myslím ten Neue Donau) a pak je kemp až v Klosterneuburgu, což je kousíček za Vídní proti proudu Dunaje (západní směr).

    Navštívila jsem oba kempy a na to jedno přespání mi přišly naprosto dostačující. Byla jsem tam v roce 2005 a tehdy jsem byla spokojena. Jaká je situace dnes to nevím, ale neviděla bych to dramaticky. Přece jenom přístup Rakušanů ke kempům je jiný než tady u nás.
    Je také otázkou, co od kempu čekáš - mě stačil flek na stan, teplá voda, čisté WC a možnost koupit si ráno nějaký ten jogurt a housku. V obou případech byly tyhle požadavky bez problémů splněny.
    A jako bonus je hned vedle kempu v Kloster... plavečák - sice má jen bazén, ale za to s vlnobitím :o)))

    Ještě je nutno počítat s tím, že oba kempy jsou poměrně velké a jsou tam i karavany. Plac na stany je ale vyhrazen.
    Tam jsme se večer krááááásně vyrachtali a po 3 dnech na kole to bylo velmi příjemné spestření.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

           

      Tak.tak,Neue Donau jsem využil v roce 2007 k plné spokojenosti - tak jak píše Radka,teplá voda a sprchy byly,čisté záchody taky,kuchynka k dispozici,více od kempu nežádám.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

         

    Ve Vídni máš celkem 4 možnosti ubytování v kempu. Kemp Neue Donau bys supr už v roce 2004. Dokonce je tam kuchyňka, což nebývá na západě zvykem. V dalších dvou jsem nebyla Wien West a Wien SUD. http://www.campingwien.at/en/ Jednou jsme využili ubytování na okraji Vídně u Dunaje v Klosterneuburgu, krásný kemp bez kuchyňky (06) http://www.campingklosterneuburg.at/d/ V Rakousku se nám zatím nestalo, že by nějaký kemp byl horší kvality než naše české.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2010
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

         

    Slyšel jsem jen několik názorů na Neue Donau od známých nebo i tady na webu, že to tam není příliš košér. Je otázka, co od toho čekali. Mě stačí taky jen plac na stan, ale přece jen - čisté záchody, sprchy, to bych chtěl. Kuchňka jako bonus může být. Někdo říkal, že tam místy není ani tráva atd. Tak proto se ptám na zkušenosti těch, co už tam byli. Ostatní dva kempy neznám ani já, ani nikdo ze známých.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2010
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

           

      No tak žádat trávu v tomhle počasí, to jsi mě teda rozesmál :o)))

      Hele, neboj se toho - pár kempů v Rakousku a Německu jsem již navštívila a fakt se mi nikdy nikde nestalo, že by byly horší úrovně než u nás. Spíš naopak.
      Sociálky byly všude a vždy byly čisté.
      Papír na WC bez problémů a teplá voda buď v ceně nebo na žetony.
      A čisto bylo celkově i v kempech.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

             

        Mám dvě srandovní zkušenosti z Rakouska. Jednou to bylo v Zell am See, kde jim stačilo zjištění, že jsme češi na motorkách (jedno, že veteránkách) a hned měli preventivně obsazeno...
        Podruhý to bylo u Hallstattu. Tamější majitel je despotický puntičkář. Jednou přišel brsnit, že jsme si stany postavili na okraj trávy a že musí jít na kamínky. Tak jsme tedy vytahali kolíky z toho vyprahlýho "betonu" a postavili znova. Za chvíli přiletěl znova, že je nemáme v jedné rovině. Při představě dalšího zatloukání kolíků jsem na něj začal dost nevybíravě nadávat. Asi už takhle dostal párkrát vynadáno, protože kupodivu těm vybraným slovům rozuměl :-) . Chtěl mě vyhodit, ale kolegové nechtěli roztrhat partu, tak se to nějak zaonačilo. Už bych tam ale víckrát bydlet nešel. Nocování bych si rozplánoval jinak. - Na ostatní úroveň kempu si ale nestěžuju, tamější standart.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

         

    Loni jsme byli v Kloestenburgu. Opravdu pěkný a příjemný kemp. Kousek od kempu nádraží, odtud vlakem na prohlídku Vídně.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2010
    Autor: mery
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší kemp ve Vídni nebo blízkém okolí?

           

      Omlouvám se špatný název správně Klosterneuburg

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2010
      Autor: mery
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 24.03.2012
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 24.03.2012
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

414 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024