reklama
Země: Francie Francie

Dovolená v Burgundsku

Ahoj všichni,
naplánoval jsem dovolenou v Burgundsku, kolem Burgundského kanálu z Dijonu a kolem kanálu Nivernais na jih. Našel jsem trasu i kempy.
Chtěl bych se dozvědět ještě zkušenosti: jak kvalitně je cesta značená, jak se dají kempy dohledat, jak jsou na přelomu července a srpna plné. Chybí mi kus stezky mezi St. Florentin - Auxerre. Tam se to asi bude muset vzít po silnicích. Jinak jsou někter úseky stezky psané jako ve stavbě, ale nepodařilo se mi zjistit ze kterého roku ty údaje jsou.
Takže kdo to znáte, budu vděčný za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2010
Autor: batoh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Tip na letošní dovolenou

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
04.08.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem

Korsika – jednodenní túry

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 800 Kč
pěší turistika Autobusem

Korsika – GR 20

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (15 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017