reklama
Země: Francie Francie

Dovolená v Burgundsku

Ahoj všichni,
naplánoval jsem dovolenou v Burgundsku, kolem Burgundského kanálu z Dijonu a kolem kanálu Nivernais na jih. Našel jsem trasu i kempy.
Chtěl bych se dozvědět ještě zkušenosti: jak kvalitně je cesta značená, jak se dají kempy dohledat, jak jsou na přelomu července a srpna plné. Chybí mi kus stezky mezi St. Florentin - Auxerre. Tam se to asi bude muset vzít po silnicích. Jinak jsou někter úseky stezky psané jako ve stavbě, ale nepodařilo se mi zjistit ze kterého roku ty údaje jsou.
Takže kdo to znáte, budu vděčný za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2010
Autor: batoh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika – jednodenní túry

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 800 Kč
pěší turistika Autobusem

Korsika – GR 20

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 900 Kč
pěší turistika Autobusem

Provence na kole

(CK Kudrna)
23.08.2017, 12 dní
13 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (9 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017