reklama
Země: Francie Francie

Dovolená v Burgundsku

Ahoj všichni,
naplánoval jsem dovolenou v Burgundsku, kolem Burgundského kanálu z Dijonu a kolem kanálu Nivernais na jih. Našel jsem trasu i kempy.
Chtěl bych se dozvědět ještě zkušenosti: jak kvalitně je cesta značená, jak se dají kempy dohledat, jak jsou na přelomu července a srpna plné. Chybí mi kus stezky mezi St. Florentin - Auxerre. Tam se to asi bude muset vzít po silnicích. Jinak jsou někter úseky stezky psané jako ve stavbě, ale nepodařilo se mi zjistit ze kterého roku ty údaje jsou.
Takže kdo to znáte, budu vděčný za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2010
Autor: batoh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika na kole – ostrov plný barev

(CK Eurocykl Herdegen)
24.05.2017, 11 dní
23 200 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Na cesty po Evropě

včera
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

24.04.2017
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…

Hledám: cyklodovolená

24.04.2017
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (20 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017