reklama
Země: Česko Česko, Německo Německo

Z podkrkonoší po Labské do Cuxhavenu

Ahoj zkušení cyklopoutníci.Sice je léto v plném proudu rád bych Vás požádal o rady ze sedla :-).
Na sever do Dolního Saska je to má premiéra :-),a upřímně i k moři :-)),mám slabost spíše k horám :-)),ale k věci.
Je pravda,že od Dráždan je poměrně silný protivítr s časnými dešťovími přeháňkami !?Nerad bych podcenil cestu,proto rád uvítám jakékoli rady,pravda je,že cestu plánuji na příští sezonu,což zrovna připomíná otázečku,jaký je ideální měsíc výpravy na sever !?

[ Zpět ]
Datum: 11.07.2010
Autor: robbe-tu
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska

Jiří Štekl
Čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy RÁJEM ROZHLEDNOVÝM
po rozhlednách ČR na kole, pěšky, vlakem, lanovkou i tramvají čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy Rájem rozhlednovým vložena…
333 Kč
Tip na letošní dovolenou

Kolem Rujány na kole

(CK Kudrna)
25.07.2017, 6 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí

(CK Cyklotur)
01.08.2017, 6 dní
10 180 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017