reklama
Země: Rakousko Rakousko

Kemp v okolí Laa

Zdravím,

v průběhu srpna plánuji cestu z Brna respektive Křepic do Vídně. Cestu musím rozdělit do dvou dnů a tak nějak mi vychází nocování někde v okolí města Laa. Po první části cesty bude odpočinek v lázních vítaným zpestřením. Koukal jsem, že kem je ještě na české straně v Novém Přerově, což je asi 15 km od Laa. Chtěl jsem se zeptat, zda nekdo neví o nějakém kempu, který by byl o něco blíže?

Předem díky za reakce

[ Zpět ]
Datum: 07.07.2010
Autor: Nema
  • Re: Kemp v okolí Laa

         

    Na Rakouské straně byl cca 10 km před Laa kemp, ale jestli je tam ještě, to netuším.
    Byl ale bokem, ne přímo na Greenways.

    Jednou jsem využila kempu v Hrušovanech. Honosilo se to názvem ranč, bylo to 5 miniaturních chatiček a spoustu volně pobíhající zvěře jako je pštros, kozy, kachny a já nevím co všechno...
    Jedinou útěchou nám bylo, že peníze za nocležné uhrazené s námi majitelka večer prochlastala v místní osvěžovně :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Kemp v okolí Laa

           

      Díky za reakci.... já sem v několika různých mapách narazil na to, že je psaný kemp přímo v Laa, ale na internetu nic... jako by nikdy neexistoval... další nejbližší oficiální je v Novém Přerově, a to je už trochu dál, ale pokud nic neobjevim, tak se budu muset spokojit s tím....

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2010
      Autor: Nema
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kemp v okolí Laa

             

        Když jsem jela Vídeň - Praha byla jsem až překvapená, jaká je to bída s ubytováním kolem Hevlína.
        Jednou jsem spala v těch Hrušovanech - nevím, jaký je tam stav dnes, ale neriskovala bych to.
        V hevlíně byl jakýsi hotel a pak vím, že jsem cestou do Hrušovan viděla v Šanově ceduli na jakýsi penzion.
        Při mé druhé cestě z Vídně jsme pak spali až ve Znojmě - původně jsme jeli do kempu v Hlubokých Mašůvkách, ale lilo nám celou cestu, tak jsme zapadli do prvního hotelu, který se nám objevil v cestě.
        Díky tomu vím, že mezi Hevlínem a Znojmem se prostě neubytuješ. Nikde nic.
        Třeba se to již zlepšilo, ale moc bych na to nesázela. V tomhle směru jsem ve věci moravské pohostinnosti poněkud skeptická...

        U Laa byl kemp mezi Laa a Staatzem. Jestli tam stále je, těžko říct.
        Zkus se podívat někde u pumpy do nějakých nových map, jestli tam bude vyznačen.

        Jinak prostě musíš počítat s tím, že cestu mezi Korneuburgem a Znojmem (Novým Přerovem) musíš zvládnout na jeden zátah.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kemp v okolí Laa

               

          no, na trase do znojma sem našel jeden penzion ve Slupech, kde deklarujou kemp pro cyklisty zadarmo, ale je to bohužel cca 20 km od Hevlína... takže to taky padá...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2010
          Autor: Nema
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kemp v okolí Laa

                 

            Mi jsme nejeli přímo úsek pasohlávky - hevlín - Laa,jeli jsme spodem přes Valtice.Odtud jsme to jeli na přes Poysdorf na jeden zátah.
            Cesta byla cca 90km a musím říci,že překvapivě kopcovitá.
            Pro zajímavost mrkni na náš zápis z loňského putování do Vídně po ní a zpět po dunajské :-)).Je to sice laický zápis -),ale třeba pomůže odpovědět....))))
            http://www.bikesports.cz/inpage/cyklovandr-2009/

            [ Zpět ]
            Datum: 10.07.2010
            Autor: robbe-tu
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kemp v okolí Laa

                   

              Díky moc.... deník mi pomůže minimálně v rozhodování, co ve Vídni navštívit... :) no a přes ty Valtice mám naplánovanou zpáteční cestu, takže opravdu díky... :)

              [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2010
              Autor: Nema
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp v okolí Laa

         

    My sme spali v Hevline v hoteli Zetocha, celkom sa nam pacilo. je to slusne ubytovanie. Hevlin je od Laa par kilometrov cez hranicu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2010
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024