reklama

Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

K nejtěžší letošní vyjížďce se dostavilo 10 cyklistů. Na startu jsme se domluvili, že to nebudeme dneska přehánět a pojedeme průměrnou rychlost 25 km/hod. Trasa vedla z Krnova přes Bruntál. Z Bruntálu místo přímé cesty na Rýmařov jsme se rozhodli pro méně frekventovanou cestu přes Valšov a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.07.2010
Autor: Asterix
  • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

         

    Tak to je náhoda, Peťo, včera jsem tam byl taky. Jenomže na lehokole a večer, k horní nádrži jsem dojel přes Vernířovice s určitým blouděním v 19:30 a o půlnoci jsem byl doma. Pršelo jenom chvilku kolem poledne a pak už bylo ideálně (= mraky), v lese sucho, až na jeden malý brod. Nebylo to zrovna nejkratší cestou, celkem 253 km, ty nastoupané radši nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2010
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

           

      To by mě odvezli po 253 km :). V jaké kvalitě je cesta přes Vernířovice ? na silničku to asi není co?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2010
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

             

        Kdyby se jelo přes tu oboru, tak tam asfaltka je. Původně jsem tam chtěl jet, ale neodbočil jsem, kde jsem měl a pak asfaltka skončila. Potkal jsem tam nějaké pěší tůristy a taky jednoho na horském kole, měl lepší mapu, tak poradil cestu. Sám jel jinudy, ale ta jeho cesta byla čárkovaně, tak jsem jel radši delší plnou, asfalt stejně nikde.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.07.2010
        Autor: Radek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

             

        To je děsný, co sem chodí za lidi! :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.07.2010
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

         

    Dobrý. Hodně. 180 kiláků v horách průměrem k 25kmh, o tom si zatím nechávám zdát... :-) Asi jste jeli v balíku, ale ve stoupání jede každý za svý.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Krnova na Dlouhé stráně a zpět

           

      Jo jelo nás 10, Skřítek jsme vyjeli ještě všichni najednou a další kopce jsme jeli každý za svý, na kopci se pak vždycky čekalo na ostatní

      [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2010
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024