reklama
Země: Česko Česko

Pomoc s výběrem trasy

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem trasy.Chci se dostat ze Strážnice na Pálavu do Nových Mlýnů přes Břeclav. Našel jsem si trasu po slovenském břehu Moravy, ale nevím jestli je to nejlepší možnost. Pojedeme na trekových kolech s bágly. Díky za pomoc

[ Zpět ]
Datum: 04.07.2010
Autor: Grille
  • Re: Pomoc s výběrem trasy

http://www.nakole.cz/diskuse/9967-kudy-z...

[ Zpět ]
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pro inspiraci, bylo to ale myšleno jako spojovací etapa, ne na kochání. Možná toho bude víc, dej si filtr cestování/Česko a zkus hledat.

[ Zpět ]
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky pomohlo.

[ Zpět ]
        Datum: 07.07.2010
        Autor: Grille
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (20 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017