reklama

Fotohádanky na Červenec

Uhádnete, kde je tohle focené?

Malinká nápověda. Je to soutok dvou řek (foceno při povodních) a Jurimír se Světluškou jeli kolem....video možná poradí: http://www.nakole.cz/diskuse/11726-fotovylety...

Jurimír asi ví, ale pšššš:-)

[ Zpět ]
Datum: 04.07.2010
  • Re: Fotohádanky na Červenec

         

    je mi jasný, kde to má být, ale nepoznal bych to ani náhodou....

    Mimochodem, hezký fotky!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Fotohádanky na Červenec

           

      No já bych to sem ani nedával, protože by to člověk opravdu nepoznal....tenkrát tam byl obrovský rybník. Ale když jsi sem dal to tvé video, kde je docela velká nápověda (někde je tam název té vesničky, kde ten soutok je), tak jsem si řekl, že jako kombinace pro luštění by to mohlo být dobré.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

672 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024