reklama

Svatý Kryštof

Termín: 25.07.2010
Místo: Ostrava

Pozvánka na mši svatou v Ostravě-Kunčičkách v 8:00 hod.Po ní bude požehnání dopravních prostředků:kola,auta,koloběžky a pod.Všichni obdrží malou upomínku.
Po ni bude posezení na farní zahradě,kde budeme opékat párky a besedovat.
Tolik můžeme udělat pro naši bezpečnou jízdu.Srdečně zve i otec…

Datum: 30.06.2010
Autor: Kam
  • Re: Svatý Kryštof

         

    Na jakém principu funguje taková ochrana?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2010
    Autor: Radix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svatý Kryštof

           

      Na stejném jako homeopatie, placebo a víra, že tebou zvolená strana pro tebe něco udělá. O horoskopech a kartářkách ani nemluvě.
      A asi deset milónů dalších věcí ve který lidé věří. Třeba kdejaká kapela KŘTÍ cédéčka, o křtění lodí ani nemluvě.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Svatý Kryštof

             

        Nevěřící pse! Požehnané kanóny a pušky roznášely lásku a mír vždycky líp, než nepožehnané:-D

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2010
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Svatý Kryštof

               

          Já náhodou vždycky když jedu na kole přes Rumburk udělám kolečko okolo morového sloupu. Sice tam není sv. Kryštof, ale mezi svatými je tam sv. Antonín Paduánský, patron cestovatelů. Bohužel, dnes mi moc nepomohl, píchl jsem dvakrát včetně rozříznutého pláště. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.06.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Svatý Kryštof

                 

            Protože nevěříš. Věřícímu naroste i amputovaná noha. Tady je důkaz:
            http://web.katolik.cz/feeling/noha.htm

            [ Zpět ]
            Datum: 30.06.2010
            Autor: Radix
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Svatý Kryštof

                   

              To nemůžu po své oblíbené sv. Ritě chtít i když je patronkou nemožného.

              Ještě jsem si vzpomněl, že jsem se jednou přimotal ke svěcení nových automobilů, tak jsem panu farářovi podstrčil náš tandem. Bylo docela pěkné pozorovat ty kyselé ksichty některých majitelů aut, kteří měli pocit, že si z jejich plechových miláčků dělám psinu. Přitom taková jízda z prudkého kopce na tandemu vzadu, to je občas na střelnou modlitbičku. :)

              [ Zpět ]
              Datum: 30.06.2010
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Svatý Kryštof

                     

                Zvláště v situaci, kdy řidič už raději vystoupil, co? :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 01.07.2010
                Autor: Joe-CUBE
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Svatý Kryštof

         

    ehm, já tam viděl "Ostrava-Kundičky"... Plus do toho ta ochrana... :-DD No je vidět, na co asi tak myslím...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svatý Kryštof

           

      I ty by možná posvětili.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2010
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024