reklama

Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

Prosím o vyjádření zkušené baikaře, mám 83 kg, 186 výšku, jezdím na pohodu, spíše vzpřímený posez, 60% silnice, 30% šotol.cest, 10% terén. Nemusím mít nutně kotouč. brzdy, jinak prefer. kvalit. komponenty. Co mě skoro laika zaujalo...
Kellys Phanatic 2010, Merida Crossway TFS 800-V, Trek 7700E, Giant Roam XR1, 4EVER Injection, Genesis Bikes Columbia. Díky moc za Vaše rady a poznámky. panjo

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2010
Autor: panjo

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

         

    kdybys přitlačil ještě pár tisíc (cca 5.000kč), dalo by se uvažovat o karbonovém rámu. Já bych do něj určitě šel, oproti hliníku je rozdíl ohromný.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

           

      V tehle cenove relaci uz se da sehnat kolo se slusnym osazenim vcetne uz +- pouzitelne vidlice (samozrejme ze je to relativni, zalezi kdo co jezdi, ale tazatel chce kolo prave za tyhle penize). Nebo jenom samotny prumerny karbonovy ram. Ten navic absolutne nemusi byt nositelem vlastnosti jako je pohodli, zalezi na konkretnim typu, muze tomu byt i naopak.
      Sam mam s karbonem osobni zkusenosti uz nekolik let a zadny ohromny rozdil nepozoruju. Mnohem vic ziskas dobrym odpruzenim, vhodnou sedlovkou i samotnym sedlem, volbou plastu.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

         

    Superior 829/929.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

           

      jedině 929 ....

      Mám supa 29 team asi 20 dní a nemůžu si to vynachválit....

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké v ceně 20 - 25 tisíc ?

         

    Author Mission r.v. 2009 se dá sehnat za 17.000 může vřele doporučit už ho mám 3,5měsíce

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2010
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024