reklama

Sháním dvojkolo

Dobrý den,
už delší dobu sháním nějaké starší dvojkolo pro dvě starší osoby, nevíte tu prosím někdo o nějakém bazaru, nebo něčem, kde by se dvojkolo dalo sehnat? Děkuji za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2010
  • Re: Sháním dvojkolo

         

    Myslíš tandem? Zkus tohle....

    http://www.nakole.cz/diskuse/11440-svestky...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním dvojkolo

           

      ano tandem...a něco spíš levnějšího, klidně ne uplně pojízdného..asi jsem moc náročný člověk, ale něco do čtyř tisíc..

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním dvojkolo

             

        Něco takového mně visí řadu let ve sklepě, jsou to dva svařené favoriťácké rámy, takže se to při silové jízdě trochu kroutí. Kdysi jsem na tom s kámošem jezdil, ale jen na silnici, do terénu moc vhodný není.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2010
        Autor: drak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním dvojkolo

               

          Mě jde hlavně o to, aby se to nerozpadlo, když na tom pojedu, někdy i na trochu horší silnici... Bohužel nemám na dvojkolo desetitisíce, dostali bychom se tak do čtyř tisíc? A můžu poprosit o zaslání nějaké fotky kola na [email protected]? Díky

          [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sháním dvojkolo

                 

            Jejda, ten mejl mi je povědomý :o)))
            Ale příspěvky rozhodně v matyxově stylu nejsou...

            [ Zpět ]
            Datum: 21.06.2010
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sháním dvojkolo

                 

            Kdysi jsme na něm dojeli z Prahy přes Vyskeř na Hrubou Skálu po dost rozbitých silnicích. Udělal jsem nějaké fotky, ale z těch tuhost (nebo spíš měkkost) rámu nepoznáš. Cena by byla i nižší -podle toho, zda by stačila obyčejná kola a klínkové "trojpackové" favoriťácké převodníky.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.06.2010
            Autor: drak
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním dvojkolo

         

    www.tandemservis.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním dvojkolo

         

    Co takhle zkusit Aukro - zrovna tam něco je: http://bit.ly/aLA9Ao

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2010
    Autor: DanDare
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním dvojkolo

         

    Taky teď sháním pro rodiče k výročí dvojkolo. Je to trochu problém sehnat. Kamarád mi doporučil poptávkové systémy, že prý se tam sežene skoro všechno. Takže to zkouším. Nejvíc reakcí mi přišlo zatím odsud.: http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/25-sport.html

    [ Zpět ]
    Datum: 29.02.2012
    Autor: Julian
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Sháním dvojkolo

           

      Hele, nechci být válečný štváč, ale raději položím otázku: Chtějí rodiče dvojkolo?
      Naše dvojkolo nám pár párů vrátilo, že pro ně to tedy není, že by se akorát pohádali.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.02.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním dvojkolo

             

        Spíš bych řek, že tu někdo skrytě propaguje nějaký poptávkový server;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.02.2012
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním dvojkolo

               

          Nojo, přesedl jsem si a už to taky vidím.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.02.2012
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024