reklama
Země: Rakousko Rakousko, Francie Francie, Itálie Itálie, Švýcarsko Švýcarsko

Alpské průsmyky.

Letos bych se chtěl podívat konečně na kole do Alp (snad to vyjde). A dát nějaké průsmyky (na těžko, středo-těžko). Nemá tu někdo nějaký plán, který už absolvoval? Dokonce tu před pár lety někdo psal, že má naplánovanou sílenou akci skrz několik (snad i desítek) alpských průsmyků. To by mne docela zajímalo. A kdyby někdo měl, případně věděl odkaz na seznam průsmyků v GPS, moc by mi pomohl.

Knihu, "Jak se jezdí do nebe" znám. Vlastně byla takovým prvopočátkem k tomuhle plánování.

Dík

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2010
  • Re: Alpské průsmyky.

No kdopak tady asi tak mohl mít naplánovanou cestu skrz několik Alpských průsmyků :o)))

Hele, knihu Jak se jezdí do nebe jsem si asi před 4 roky pořídila, ale pořád ji odkládám s četbou, protože mi je jasné, že jak do toho kouknu, tak beru kolo a razím :o)))
    Ale občas ji vezmu do ruky a aspoň prolistuji - dělám si zatím jen takové chutě :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pssss.....pssss....Mirka ne. Ten by se mi smal, ze jedu s bletnikama a cyglopytlema na nosici. Ikdyz si pohravam s tim, ze pojedu na stredo-tezko az skoro lehko. Uvidim:-)

No mne navnadila ta kniha uz pred lety. A ted i nakolaci, kdyz se chystaji na Glossglockner.

A pak taky jedno video. Sice neni s kolem, ale s autem:

http://www.youtube.com/watch?v=On9XMil7SWE

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

až vodpřísáhneš, že jedeš nalehko, nemáš bletník a netaháš veřič, stojitel a nosník tak se můžem pobavit nad shymikovou passdatenbankou:

http://www.schymik.de/Transalp/alpenpstart.htm

Jo a ten Čtvrtina "Jak se jezdí po asfaltu do nebe" je výborná kniha. Přesně tam, kde on končí začíná dobrodružství. Abych mu nekřivdil, myslím, že tam má dva přesahy.

[ Zpět ]
        Autor: mirekbik
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ajajaj...už je to tady:-))

Já si to teda ještě rozmyslím....:-) Dík za odkaz....

[ Zpět ]

Vídám poslední dobou ve Strakonicích kluky na jednokolkách. Není jednokolka ještě bajkerštější než bajk? Nemá bletník ani stojitel a ještě ušetří celé jedno kolo... :-)))

[ Zpět ]
          Datum: 16.08.2010
          Autor: básník

No, když na něm dáš Eisjochl, tak třeba jo o))).
            Zjistil jse, že nějaký slovenský borec už se s tímhle krasavcem seznámil. :
            http://www.bikemagazin.sk/clanok/items/Bike-and...

[ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V sousedství si někdo pořídil jednokolku s "lefty" vidlí, ta mi připadá ještě bajkerštější. Zatím se učí, má k ní tři balanční kolečka.

[ Zpět ]
            Autor: abernathy

To jsou všechno úchylky.

Na co je nutný a na co mám horský kolo bez bletníků a nositelů jsem poznal na Eisjochlu jako mladý biker, když jsem tudy poprvé jel přes Alpy od Inšpruku na Gardu.

[ Zpět ]

Minulý týden jsem projel 3 - Klausenpass, Furkapass (bohužel jenom dolů, nahoru jsme vyjel busem) a Col de la Forclaz do Chamonix

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Romantická Elba na kole

(CK Hoška Tour)
27.05.2017, 8 dní
8 950 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda – ráj všech cyklistů

(CK Victoria)
27.05.2017, 7 dní
7 900 Kč 6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Cyklotur)
29.05.2017, 7 dní
8 380 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

včera
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…

Hledám: kámoše na kolo

25.05.2017
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
24.05.2017
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (15 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017