reklama

Středová mufna

Ahoj,
chtěl bych se zeptat hlavně těch co si samy stavěli lehokolo. Zajímalo by mě jak jste řešili středovou mufnu umístěnou vepředu. Dá se někde koupit a nebo udělat? Pokud by šla udělat tak jaký tam je závit.
Děkuji všem

[ Zpět ]
Datum: 01.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš ([email protected]))
  • Re: Středová mufna

         

    Já jsem to řešil tak, že jsem střed vyřezal ze starého rámu, nebo se to dá koupit v polsku : http://poziome.webpark.pl/

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Středová mufna

         

    Závit je tam podivný, myslím je tam vyznačeno něco jako 24x1,27? Tím druhým číslem si nejsem jistý. Málokdo má asi nástroje na to, aby to vyřezal.
    Když jsem sháněl návarky na véčka, dostal jsem v cykloshopu zdarma poškozenou pevnou přední vidli a vyřezal z ní flexou co bylo třeba. Říkali, že takové věci vždy nějakou dobu skladují a pak vyvezou a vyhodá naráz, až je toho víc. Takže možná splašíš rám s hnutou geometrií zdarma podobným způsobem a můžeš to z něj vykuchat, jak radil Tom. Další možnost je sehnat trubku se závity, určenou právě stavitelům rámů kol, jako mají v tom polském obchodě. Ale čekal bych, že lidi, co staví zakázková kola, musí tohle nějak řešit, a mohli by prodat takovou trubku s nachystanými závity. Stálo by za pokus zjistit, kolik by to stálo takhle oproti poslání poštou z Polska.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Středová mufna

         

    A další možnost koupit si závitníky a z potřebné trubky vyříznout.Samozřejmě pokud jich budeš dělat víc.Pro jeden kus to asi nemá cenu.Ty závitníky ,frézy atd. jsou na WWW bike4u.cz.Rozřež starej rám.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (62jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Středová mufna

           

      Taky si myslím,že ze starého rámu a pohrát si s zbroušením (osobní skušenost).Jinak závitníky by měla mít každá slušná prodejna kol.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Středová mufna

             

        pokud chces, mam jeden vyradeny ram z favorita. uriznu dle dohody.
        napis, dohodneme se. Zavit je to specialni /metricky profil,whitwort stoupani/
        niky jso
        dcibulka(zavinac)evektor(tecka)cz

        [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Středová mufna

               

          ...nedopsal...
          zavitniky jsou k dostani ale jejich cena neni pro domaci pouziti

          [ Zpět ]
          Datum: 06.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Středová mufna

         

    Středová mufna se dá koupit v jednom internetovém velkoobchodě. Velkoobchodní cena je 79 Kč, mohu je zájemcům objednat (provozuji cykloservis. Problém je ale v tom, že doprava z velkoobchodu stojí cca 140 Kč, takže kupovat jednu mufnu se jaksi nevyplatí. Pokud by měl někdo zájem, tak někdy v půlce prosince tam budu (asi) objednávat nějaké zboží (pokud přijde na sklad), takže mufna by se s tím svezla. Zájemci ji prodám za velkoobchodní cenu (leháče je třeba podpořit všemi způsoby) + poštovné (cca 30-35 Kč). Takže pokud máte někdo zájem, tak se ozvěte na mejla [email protected]. A nebo se zkuste zeptat v nejbližším cykloservisu nebo cykloobchodě, zda by vám tu mufnu neobjednali - velkoobchod je na www.bplumen.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2006
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Středová mufna

         

    Tyhle věci řeším návštěvou kovošrotu, tam aspoň u nás mi prodají za cenu 5kč/kilo co chci a vždycky tam nějakej použitelnej rám byl. Jinak závit je tam stejnej jak na pětikole na našroubování na zadní nábu ale neměřil jsem ho.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2006
    Autor: Finn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024