reklama
Země: Itálie Itálie

Na kole z Rovereta do Rivy

Tož při plánování trasy mé rakousko-italské dovolené jsem narazil na problém - jak se dostat kolmo z Rovereta do Rivy na Gardu. Málo podrobné mapy,které mám k dispozici ukazují silnici,která se tváří jako hlavní a frekventovaná.A tak mám dotaz,jel jste tudy někdo,dá se tenhle úsek projet v pohodě,mimo velký provoz,třeba po místní cyklostezce?

[ Zpět ]
Datum: 12.06.2010
  • Re: Na kole z Rovereta do Rivy

Z Rovereta do Rivy vede podél té silnice naprosto parádní cyklostezka (asfalt) furt a pořád s kopce :o)))
    Sice jsem to nejela, ale když jsme loni jeli na Gardu, tak se tahle cyklostezka rozhodně přehlédnout nedala.
    Takže v pohodě... :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak, normalni hezka asfaltova cyklostezka, co je urcite pohodlnejsi jet z Rovereta do Rivy nez opacnym smerem :o)

[ Zpět ]
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli máš nějakou GPS nebo něco podobného co přečte mapy pro Garmin, tak se zkus podívat na hodně podrobnou mapu Gardy zde http://www.garda-gps.de/dl_garda.html
    Nejpodrobnější je ta napravo...

[ Zpět ]
    Autor: Jarda

Osobne bych se spolehl na vlastni oci a na znacku "cyklostezka", zvlast kdyz tam opravdu je :o)

[ Zpět ]

Z Rovereta vede do Mori cyklostezka, dál už je to po silnici do Loppia a potom po asfaltové cyklostezce po bývalé železnici na Passo st.Giovanni. Sjezd k jezeru může být jak po hlavní tak i nějakými zadními silničkami ale tam je to dost strmý padák.

[ Zpět ]
    Autor: Aviatik

Tou zadni silnickou je to naprimo dolu, myslim ze jsme to tam rozjeli nejak okolo 80 km/h, ale kvuli lidem, autum a hlavne te zatacce dole to nejde pustit o moc vic.

[ Zpět ]

Začal jsem si pohrávat s myšlenkou, že se pustím na VeloGauči k dceři, která bydlí kousek od Bergama s cestou kolem Gardy, takže by mě zajímalo jak máš trasu naplánovanou. Já to zatím trasuji z Pasova do Insbruku přes Brenner , Rovereto (mělo by to jít po cyklostezce okolo řeky Isarco) a kolem Gardy dolů (nevím ještě po kterém břehu, snad někdo poradí) no a pak už po silničkách k holce. Byla by to první takhle dlouhá cesta a navíc bych chtěl jet tak nějak na polo těžko, tzn. přespání vždycky v nějakém pensionu nebo tak něco, vždy když bych na něco narazil. Doufám, že se najdou nějací rádci. Díky

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2010
    Autor: Holfi

Tož pojedu z Insbruku kolem Inu a v Landeku se napojím na Via Claudia Augusta,do Itálie přejedu přes Reschenpass,kolem řeky Adiže do Trenta to mám jasné.Tedy až do Rovereta - pak budu improvizovat - z Rovereta do Rivy a dál po východním břehu Gardy,dál naberu směr Verona,Benátky - nebo se budu držet Adiže až do Verony a ke Gardě se kousek vrátím a objedu ji celou.Limitován budu jen časem,vyjíždím v úterý příští týden-z Mestre u Benátek mne poveze domů autobus CA Jenda pendlující v létě mezi Brnem a Livornem 3.července

[ Zpět ]
      Datum: 18.06.2010

Tady je kus te cyklo zaznamenan (z Rivy smer Rovevero). Jeli jsme to v opacnem smeru. Az po 13.km je to vedeno po cyklo co vede az do Rovereta

http://www.bikemap.net/route/275117

[ Zpět ]
    Datum: 18.06.2010
    Autor: pb

Tož díky za nasměrování a rady,trasu jsem projel a bylo to O.K."kapučíno" v Rivě jsem dal,ale na kole jsem měl bletníky a stojník a neměl Deutříka a tak jsem seděl skromě v koutku

[ Zpět ]
    Datum: 04.07.2010

Se divím, že tě tam vůbec s blbníkama a stojníkem pustili....:-)))

A kde máš fotky???:-)

[ Zpět ]
      Datum: 05.07.2010

Musel stat v koutku a nemohl si dat kafe na sednika :o)

[ Zpět ]

Ani na bobníka, protože by mohli přijet bikeři a on by se musel s potupou ihned odebrat po asfaltu kamsi pod stan za město, kde by si v ešušu na vařníku míchal polívku z pytlíku....:-)))

[ Zpět ]

Kdysi jsem coby dítko školou povinné napsala do nějaké slohové práce na téma "Jak jsem vařila oběd", že jsem vařila "polívku z pytlíku". Soudružka učitelka z toho měla skoro infarkt a z posledních sil mě poučila, že se říká POLÉVKA ZE SÁČKU. 8-)))

Ale stejně ta z pytlíku chutná víc než ta ze sáčku.
            8-)))

[ Zpět ]
            Autor: Burajda

Dopustil jsem se moc velké svatokrádeže, když jsem tam tehdy honil po šotolinových cestách starého Favorita s beranama? (a s blatníkama ale bez stojánku) :-) Je tedy fakt, že na mne koukali divně když jsem to vezl lanovkou na Monte Baldo nebo když jsem se vyhrabal k Forte Garda na Monte Brione ...

[ Zpět ]
      Datum: 06.07.2010
      Autor: Aviatik

Tož pane, nějaký popis cesty, zážitky , fotky , co spaní atak, by nebyly ?? Hodně by mě to zajímalo. Díky.

[ Zpět ]
      Datum: 06.07.2010
      Autor: Holfi

Tož foto bude,až vše nafocené roztřídím a říkání o cestě Ti napíšu do obálky.

[ Zpět ]
        Datum: 07.07.2010

Nebuď labuť a napiš to říkání nám všem do blogu...
          My taky chceme vědět kudy tudy vedla tvoje cesta :o)))

[ Zpět ]
          Autor: radka

Ale no taaak. Tady ti ty bletníky a nositka na cyklopytlíky projdou (stejně je tu má každý biker, jen se to stydí napsat - už i mirek biker, král bikerů, má nosítko) a rádi si přečteme, jak ti bylo mezi bikerama ouzko.

[ Zpět ]

Taky se přidávám, piš pro všechny. Prosím. :-) dík.

[ Zpět ]
          Datum: 09.07.2010
          Autor: básník
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Elba na kole

(CK Extrem Tour)
23.09.2017, 9 dní
10 990 Kč
cyklistický Autobusem

Kalábrie na kole

(CK Extrem Tour)
26.09.2017, 8 dní
13 990 Kč
cyklistický Letecky

Sardinie na kole

(CK Extrem Tour)
26.09.2017, 8 dní
15 990 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

dnes
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.

Hledám: spolujezdce do přírody

Hledám: spolujezdce do přírody
20.09.2017
Je tady někdo z okolí Šumperka na společné vyjížďky na MTB do přírody ?

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Brdech 6.-8.10.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Brdech 6.-8.10.
19.09.2017
Chceš se seznámit? Neváhej a pojeď s námi 6.-8.10. na seznamovací cyklovíkend po trasách tanků a krajem zámků.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (13 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017