reklama
Země: Rakousko Rakousko

Ewige Wand - kudy tam?

Ahoj vsichni.
Doslechl jsem se o necem cemu se rika "Ewige Wand". Nevite o teto cyklostezce neco blizsiho? Mel by to byt prujezd skalami s uzasnymi vyhledy v oblasti solnych jezer. Predpokladam ze toto je ono:

http://www.panoramio.com/photo/10242902

Jak se tam da dostat. Nemate nejake zdroje nebo zkusenosti s touto stezkou? Zvladneme to na (nalozenem?) treku?

Predem diky moc a desti zmar,
Honza

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2010
Autor: jhutar
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Ferratový kurz – Raxalpe

(CK Kudrna)
23.06.2017, 3 dny
3 300 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Ferratový víkend pro rodiče s dětmi

(Eliška Pastuszková, CK Kudrna)
23.06.2017, 3 dny
4 100 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Vodácký kurz na Salze

(CK Kudrna)
24.06.2017, 4 dny
6 700 Kč
vodácké Autobusem
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

dnes
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

včera
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (24 přihlášených)

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017