reklama

Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

Zdravím všechny. Chtěl bych si koupit horské kolo, uvažoval jsem o ceně do cca 13000,-. Jelikož jsou zajímavé slevy na loňské modely, vybírám převážně z nich. Poraďte, prosím, které z těchto kol je podle Vás nejleší. Díky.:)

a) Pells Razzer Pro 2009
http://www.bradsky.cz/pells-razzer-pro-2009-p...

b) Scott Scale 80 2009
http://kolokolo.cz/vprodej-kol-scott/vyprodej...

c) MERIDA Matts TFS XC 500-V
http://www.mall.cz/horska-kola/merida-matts-tfs...

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2010
Autor: tomino
  • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

         

    Ahoj, podle mě je nejlepší ten Scott (taky je nejdražší). Má určitě lepší vidli než ta Merida (ta Merida Mission je fakt hrozná - má jí manželka) a asi i lepší než ten Pells.
    Jinak je to asi +- stejný.

    Pokud ti na tý tisícovce nesejde, bral bych Scotta, pokud ano tak Pells

    Ondra

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2010
    Autor: Votavik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

           

      Díky za odpověď a názor. Omlouvám se, že reaguji až teď, ale nedostal jsem se sem. Scott se mi jako značka líbí dlouhou dobu, ale trochu jsem se u modelu Scott Scale 80 obával brzd a předního náboje Scot Comp. Nevím, jak dalece je to srovnatelné se Shimanem. Je třeba se toho obávat?

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2010
      Autor: tomino
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

             

        NO, ja bych se toho urcite neobaval. Sice nejsem žádnej znalec komponentů Scott, ale rozhodně si nemyslím že by na takovýhle docela pěkný kolo pověsili nějakej šmejd... Ono Shimano taky není vžycky zrovna synonymum kvality :o) Snad poradí někdo kdo o tom ví víc...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2010
        Autor: Votavik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

               

          Dík. Taky si říkám, že snad na takovém kole nebude něco špatného.:) Ale názor znalců uvítám.:)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.06.2010
          Autor: tomino
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

           

      Můžeš mi sdělit, v čem konkrétně je ta merida hrozná?

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

             

        Píšu o vidlici Merida Mission, nikoli o tom kole jako celku. Doufám že je to z mého přechzího příspěvku vidět. A hrozná je v tom že vůbec nefunguje. Jde ztuha, když manželka třeba sjede z chodníku, tak ani není vidět že je odpružená...
        Kamarád co jí má (dnes už měl...) taky na ní má stejnej názor, ale tvůj je třeba jinej - neberu ti ho :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2010
        Autor: Votavik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

               

          No jo, je to levná vidlice, od takové nelze moc očekávat. Ten dart je ale něco podobného, stejně RST Gilla ..., prostě základní vidlice té které značky.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.06.2010
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Poraďte - Pells, Scott nebo Merida?

                 

            To jo ale třeba moje stará SR XCP 75 LO za patnáct stovek měla proti týhle krásně hladkej chod...:o)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.06.2010
            Autor: Votavik
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

244 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024