reklama

Brána Gotiky dokořan

Skupina historického šermu OKOŘSKÁ GARDA

připravila již sedmý výlet do minulosti

BRÁNA GOTIKY DOKOŘÁN

hrad Okoř - 12.červen 2010
10:00 - 17:00

v historickém duchu probuzeném na hradě Okoř si najdou zalíbení rodiny s dětmi, páry, jednotlivci i skupiny.

Za halasu šermířských klání nebo při poslechu hudby z dob dávno minulých budete moci navštívit historickou zbrojnici plnou zbraní, zabavit se lukostřelbou na vrcholku věže nebo se projít středověkým tržištěm, kde Vás celým dnem budou doprovázet ukázky řemesel.

Zajímavé bude i vystoupení kata, jenž Vám ukáže, jak tvrdě se trestaly zločiny ve středověku.

O další příjemné rozptýlení se postará romantický výhled z hradu na malebnou krajinu či dobová taverna, kde bude pro Vás připravena spousta dobrůtek k pití i snědku.

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2010
Autor: Barakall
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
dnes
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

dnes
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (19 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017