reklama

Brána Gotiky dokořan

Skupina historického šermu OKOŘSKÁ GARDA

připravila již sedmý výlet do minulosti

BRÁNA GOTIKY DOKOŘÁN

hrad Okoř - 12.červen 2010
10:00 - 17:00

v historickém duchu probuzeném na hradě Okoř si najdou zalíbení rodiny s dětmi, páry, jednotlivci i skupiny.

Za halasu šermířských klání nebo při poslechu hudby z dob dávno minulých budete moci navštívit historickou zbrojnici plnou zbraní, zabavit se lukostřelbou na vrcholku věže nebo se projít středověkým tržištěm, kde Vás celým dnem budou doprovázet ukázky řemesel.

Zajímavé bude i vystoupení kata, jenž Vám ukáže, jak tvrdě se trestaly zločiny ve středověku.

O další příjemné rozptýlení se postará romantický výhled z hradu na malebnou krajinu či dobová taverna, kde bude pro Vás připravena spousta dobrůtek k pití i snědku.

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2010
Autor: Barakall
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

24.07.2017
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (9 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017