reklama

dobrá zkušenost s Kronium.cz

na podzim 2007 jsem si na www.Kronium.cz koupil Fenixe L2D. Poprvé mi Fenix rozsypal po roce používání v listopadu 2008 (odešla dioda). Výrobek jsem reklamoval a po dobu záruční opravy mi byl zapůjčen náhradní kus. Poté Fenix opět sloužil až letos v lednu znovu chcípnul (stejná závada). Dotazoval jsem se na možnost pozáruční opravy- a opravdu mi světlo opravili. Když mi ale pravili, že za to nic nechtějí, poněkud mi poklesla čelist. A když mi to chtěli poslat (=další výdaj navíc), poklesla mi ještě víc.

Rád bych upozornil, že relativně časté poruchy nejsou způsobeny kvalitou výrobku, ale způsobem používání, který je jednoznačně v rozporu s návodem k použití. Světlo mi nejednou spadlo v plné rychlosti (30km/h) z přilby rovnou na zem. Popravdě řečeno mě překvapilo co všechno to vlastně ustálo.

No a protože mě oprava světla nic nestála (zato www.kronium.cz přinejmenším na poštovném jo), dělám jim tu na revanš reklamu. Začínám přehodnocovat to od koho koupím světlo s SSC P7.

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2010
Autor: Hrabosh
  • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

         

    Tak to mi nahralo.
    Prave mi prisla vadna Aurora z DX a k tomu prazdne "prednabite" eneloopky. ;-( Zkusil jsem ted RMA, tak uvidim.
    Maji byt ty eneloopky vazne nabite? Nebo jen tak trosicku (1/5), jako vsechny ostatni accu?

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

           

      jo maj bejt nabitý. Enelopky se sami od sebe nevybijou....

      Až budu v práci, písnu ti obálku....

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

           

      Takže nakonec vadná baterka i akecy?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2010
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

             

        Baterka urcite, akumulatory nevim - nabil jsem je a zkusim na Kolecku v GPS. Kazdopadne mely byt nabite a nebyly. Treba to je fake. ;-(

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

         

    Mám stejnou zkušenost. Já zas Fenixe používám denodenně v práci, takže mi už dvakrát odešel vypínač. Vždy to gratis vyměnili a po dobu reklamace zapůjčili náhradní Fenix.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2010
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

         

    já s Fenixem nikd ynic neměl, taže jsem to nepotřeboval, ale těší mě, že to takhle je.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

         

    Hm, to je fajn, rád bych se zeptal jak tu svítilnu připevňujete na cyklistickou přilbu???
    Je to takhle žejo:
    http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107637...
    Dík

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2010
    Autor: Egesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

           

      Ehm, stačí google že, takže stejně jako ten Al, pásek na suchej zip skrz díry v helme?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2010
      Autor: Egesi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dobrá zkušenost s Kronium.cz

           

      ja takhle a vozim pak dva fenixe zaroven

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2010
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (7 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024