reklama

Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútočili n

http://www.regiony24.cz/14-85915-policie-zacala...

Policisté zahájili trestní řízení proti dvojici mužů, kteří zaútočili na řidičku auta, protože na ně pozdě večer zatroubila na olomoucké ulici Na Vozovce.

"Když se čtyřiatřicetiletá řidička blížila ke dvěma cyklistům jedoucím vedle sebe, zatroubila na ně," řekla policejní mluvčí Marta Vlachová. "Jakmile dorazila na křižovatku s Foersterovou ulicí, jeden z cyklistů ji dojel, sesedl z kola a přes částečně stažené okénko levých předních dveří se ji snažil z vozu vytáhnout," pokračovala mluvčí. To se mu ale nepodařilo. V té době dojel k vozidlu i druhý cyklista. Odhodil své kolo na přední dveře auta a způsobil v laku rýhu. Dále utrhl pravé zpětné zrcátko auta.

Tímto jednáním způsobili dva muži z Olomouce, ve věku 47 a 50 let, škodu 15 tisíc korun. "Policie proti nim zahájila úkony v trestním řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškozování cizí věci," uzavřela Vlachová.

jsem zvědav co k tomu napíšete :P

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2010
Autor: Hrabosh
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    A já se těším, jak tu budeš obhajovat chudáky cyklisty, protože "Zvukové výstražné znamení ve městech smí být použito pouze v případě nouze, mimo obce rovněž k odvrácení případného nebezpečí."... Nenapadá mě jiný důvod, proč bys to sem zrovna TY dával:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    Co k tomu psát, je to v šetření. Ale jestli to daj ombudsmanovi, bude to trvat, dneska zemřel.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

           

      :o( Ted to vidim ve zpravach, cest panu Motejlovi.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

           

      Ach jo:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    Nechapu o co v tomhle vlakne jde. Pochybuju, ze to nekdo z nas videl na vlastni oci a povi nam, co ze se vlastne stalo. Nechme to na trestnim rizeni a potom na soudu. Pokud nekdo spachal prestupek nebo trestny cin, at je po zasluze potrestan. Cyklista nebo klidne kosmonaut, vzdyt je to fuk, pokud se choval tak jak nemel.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

           

      Zavřít by je měli všechny tři :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2010
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    Jeden ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, druhej poškozování cizí věci, oba navíc úmyslně, zbaběle a zcela zbytečně. Rok natvrdo pro každýho by byl tak akorát.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    Víme všichni houby, jak to bylo doopravdy. Na druhou stranu by to nebylo poprvé, co jsem viděl agresivní reakce cyklistů poté, co měl někdo tu "drzost" troubit na cyklisty jedoucí vedle sebe.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    Jestli to náhodou nebylo třeba tak, že je ta baba minula na dva centimetry a ještě hodila nějaké to gesto... :-/

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Policie začala stíhat dva cyklisty, kteří v Olomouci zaútoči

         

    mě nedávno na křižovatce u olomouckého Bristolu překřížil cestu řidič oktavie, úplně mě zablokoval, když jsem se snažil ještě profrčet /ale jo byla už oranžová, ale jinak pusto prázdno/ a nikoho neohrožoval, zmohl jsem se jen nechutný slovník, ránu rukou do karoserie a malý kopaneček do světlometu. to už nebyla nevinná sranda, ten hajzl by mě klidně srazil. to se pak člověku udělají kruhy před očima a přestane se ovládat, fakt jde někdy o život

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2010
    Autor: vladaza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024