reklama

zabezpečení kola

nedávno mi ukradly kolo a využívám
dnešních slev a kupuju nové.proto prosím o radu jaké zámky jsou nejlepší?

[ Zpět ]
Datum: 25.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (sava)
  • Re: zabezpečení kola

         

    Neber to jako drzost, ale žádné.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zabezpečení kola

         

    Hle i když je to těžkej verk, vozim kus řetězu, takovej na krávy masivní řetěz.
    Ne teď bez prdlele, měl jsem ho kdysi, teď jsem koupi v železářství metrovej kus řetězu(menší neprodávaj) z nějaké ušlechtilé oceli (stál ten kousek 150Kč a k tomu zámek z nějaké tvrdé oceli (300 Kč) Řětěz jsem zkrátil bruskou na potřebnou délku abych dokázal obepnout rám a klandr, nebo zábradlí.
    Se štípačkama, jako lanko to nikdo necvakne, pilku otupí a s pákovejma kleštěma na stavební výztuž fakt každej k kapse nechodí.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rob. ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zabezpečení kola

         

    já už nevozím nic..jestli si koupíš kolo nad 15 000 kč stejně se od nej nemůžeš hnout.
    přijedou šikulové v dodávce s pákovými štípačkami a bšhšm chvilky jsi bez kola.
    nejlepší je si do města pořídit nejakou plečku a tu za mykat před hospodou řatízkem.Dražší kolo muší mít stále na očích

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zabezpečení kola

         

    áále, študovaní zločinci zásadne nepoužívajú hrubú silu (až keď ostatné pokusy zlyhajú ;), čiže použijú napr tekutý dusík (v pohode sa vmestí do takého vaku, aký nosí väčšina ľudí) a ani si nikto nič podozrivého nevšimne. Žiadne také, že pákové kliešte a podobné "ruské" metódy, hehééé ;o ;(

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tomala4)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zabezpečení kola

         

    Nedávno moje žena zlomila klíček v zámku od kola.
    Byl jsem šokovaný jak lehce šlo lanko přestříhnout malýma pákovýma kleštěma.
    Schovaj se do ruky a nikdo si ani nevšimne, že se něco děje.

    Dávám za pravdu Airliniemu.

    Nedávno jsem našel odkaz na zámek na kolo s alarmem (to by se mi moc líbilo), ale nikdo nereagoval a telefon nezvedali. Oslovil jsem všechny prodejce alarmů, ale nikdo nic takového nevedl.
    Nevíte o něčem takovém?

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024