Země: Rakousko Rakousko

Uschování kola ve Vídni

Dobrý den, v létě se chystáme na několik dnů do Vídně. Abychom se mohli věnovat prohlídce města, chtěl bych kola někam uložit, kde by byly v bezpečí. V kempech mi nabízejí pouze uzamčení u stojanu před recepcí, ale z toho mám strach. Máte někdo nějakou zkušenost kam se dají kola odložit. Děkuji za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2010
Autor: galopo
  • Re: Uschování kola ve Vídni

Hmm, těžko říct, když jsem tam bydlel, měl jsem kolo zamčené ke stojanu na dvoře (ale to asi nebyl ten typ kola, jaká máte ;-) ). Není nakonec nejlepší vydat se na tu prohlídku města rovnou na kole? Vídeň je cyklisticky velmi příjemná, dostat se dá skoro všude, kolem historického centra vede okružní cyklostezka. Vzít si pořádný zámek (tak za 20-30Eur), vyrazit po památkách a zamykat na pár hodin do stojanů před nimi.

[ Zpět ]
    Datum: 25.04.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vídeň je ideální město pro cyklodopravu. Jednoznačně doporučuji Vídeň projezdit na kole. Byli jsem tam cíleně na kole dvakrát (http://www.cyklostranky.cz/kronika/2003/viden... pak ještě příležitostně při nějakých přesunech a naprostá pohoda.

[ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Salzburgu, alebo v Linzi sme boli na dvojhodinovej prehliadke mesta a bicykle sme nechali na prvom prihodnom mieste nezamknute. Nestratilo sa z nich vobec nic. Vieden je vacsie mesto a mozno su tu aj bezdomovci, ale zamknute bicykle by som sa nebal nechat na par hodin bez dozoru na hocijakom mieste v meste. Ale prehliadku mozte urobit aj na bicykloch, mesto je pretkane vyhradenymi cyklocestami.

[ Zpět ]
    Datum: 19.05.2010
    Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pěší turistika v Zillertalských Alpách

(CK Mamut tour)
06.07.2017, 4 dny
6 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
03.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
17.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

včera
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (20 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016