reklama
Země: Rakousko Rakousko

Uschování kola ve Vídni

Dobrý den, v létě se chystáme na několik dnů do Vídně. Abychom se mohli věnovat prohlídce města, chtěl bych kola někam uložit, kde by byly v bezpečí. V kempech mi nabízejí pouze uzamčení u stojanu před recepcí, ale z toho mám strach. Máte někdo nějakou zkušenost kam se dají kola odložit. Děkuji za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2010
Autor: galopo
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    Hmm, těžko říct, když jsem tam bydlel, měl jsem kolo zamčené ke stojanu na dvoře (ale to asi nebyl ten typ kola, jaká máte ;-) ). Není nakonec nejlepší vydat se na tu prohlídku města rovnou na kole? Vídeň je cyklisticky velmi příjemná, dostat se dá skoro všude, kolem historického centra vede okružní cyklostezka. Vzít si pořádný zámek (tak za 20-30Eur), vyrazit po památkách a zamykat na pár hodin do stojanů před nimi.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    Vídeň je ideální město pro cyklodopravu. Jednoznačně doporučuji Vídeň projezdit na kole. Byli jsem tam cíleně na kole dvakrát (http://www.cyklostranky.cz/kronika/2003/viden... pak ještě příležitostně při nějakých přesunech a naprostá pohoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    V Salzburgu, alebo v Linzi sme boli na dvojhodinovej prehliadke mesta a bicykle sme nechali na prvom prihodnom mieste nezamknute. Nestratilo sa z nich vobec nic. Vieden je vacsie mesto a mozno su tu aj bezdomovci, ale zamknute bicykle by som sa nebal nechat na par hodin bez dozoru na hocijakom mieste v meste. Ale prehliadku mozte urobit aj na bicykloch, mesto je pretkane vyhradenymi cyklocestami.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2010
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024