reklama
Země: Rakousko Rakousko

Uschování kola ve Vídni

Dobrý den, v létě se chystáme na několik dnů do Vídně. Abychom se mohli věnovat prohlídce města, chtěl bych kola někam uložit, kde by byly v bezpečí. V kempech mi nabízejí pouze uzamčení u stojanu před recepcí, ale z toho mám strach. Máte někdo nějakou zkušenost kam se dají kola odložit. Děkuji za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2010
Autor: galopo
  • Re: Uschování kola ve Vídni

Hmm, těžko říct, když jsem tam bydlel, měl jsem kolo zamčené ke stojanu na dvoře (ale to asi nebyl ten typ kola, jaká máte ;-) ). Není nakonec nejlepší vydat se na tu prohlídku města rovnou na kole? Vídeň je cyklisticky velmi příjemná, dostat se dá skoro všude, kolem historického centra vede okružní cyklostezka. Vzít si pořádný zámek (tak za 20-30Eur), vyrazit po památkách a zamykat na pár hodin do stojanů před nimi.

[ Zpět ]
    Datum: 25.04.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vídeň je ideální město pro cyklodopravu. Jednoznačně doporučuji Vídeň projezdit na kole. Byli jsem tam cíleně na kole dvakrát (http://www.cyklostranky.cz/kronika/2003/viden... pak ještě příležitostně při nějakých přesunech a naprostá pohoda.

[ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Salzburgu, alebo v Linzi sme boli na dvojhodinovej prehliadke mesta a bicykle sme nechali na prvom prihodnom mieste nezamknute. Nestratilo sa z nich vobec nic. Vieden je vacsie mesto a mozno su tu aj bezdomovci, ale zamknute bicykle by som sa nebal nechat na par hodin bez dozoru na hocijakom mieste v meste. Ale prehliadku mozte urobit aj na bicykloch, mesto je pretkane vyhradenymi cyklocestami.

[ Zpět ]
    Datum: 19.05.2010
    Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Solná komora – Bad Goisern na kole

(CK Cyklotur)
26.07.2017, 5 dní
7 220 Kč
cyklistický Autobusem

Na kole po stopách Mozarta

(CK Cyklotur)
27.07.2017, 4 dny
6 380 Kč
cyklistický Autobusem

Best of Alpes - Lech am Arlberg

(CK Toufar.cz)
28.07.2017, 8 dní
12 200 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (15 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017